• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

«بی‌غیرت» در فوتبال بی‌معناست

B a R a N

مدير ارشد تالار
مدافع تیم تراکتورسازی تبریز واژه "بی‌غیرت" را در فوتبال بی‌معنا دانست.


ایسنا: مدافع تیم تراکتورسازی تبریز واژه "بی‌غیرت" را در فوتبال بی‌معنا دانست.

محمد نصرتی درباره گلزنی‌اش در بازی با سایپا اظهار کرد: قبل از بازی گلزنی‌ برایم الهام شده بود و حتی به کریم انصاری‌فر و رئیس کانون هواداران تیم گفته بودم که به سایپا گل خواهم زد.

وی افزود: توجه بیش از حد به گلزن به هیچ وجه کار خوبی نیست. می‌خواهم از حق مدافعان و دروازه‌بان تراکتورسازی دفاع کنم. واقعا تمام سختی تیم را تحمل می‌کنیم و تنها گلزن تیم در چشم است.

وی درباره شعار هواداران علیه بازیکنان و کادرفنی تیم تاکید کرد: کاش هواداران با واژه "‌بی‌غیرت" به ما تلنگر نزنند. این کلمه ناراحتم می‌کند. در گذشته به خاطر همین کلمه با هواداران به مشکل برخورده بودم. واقعا به این شکل خطاب شدن بی‌انصافی است. واژه بی‌غیرت فقط در ورزشگاه‌های ما مد شده و به هیچ وجه در هیچ کجای دنیا بازیکنان را با چنین کلماتی خطاب نمی‌کنند. با تمام وجود کار می‌کنیم و زحمت می‌کشیم و نتیجه‌گیری دست خداست. نتیجه‌گرا بودن اساسی‌ترین مشکل فوتبال ایران است و هیچ کس به پیشرفت فوتبال اهمیتی نمی‌دهد.
 
بالا