• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

آخرین اخبار و نتایج لیگ برتر انگلیس

bivafa81

کاربر ويژه
دژاگه: مصدوميتم جدي نيست


اشکان دژاگه با اعلام اين که مصدوميتش در بازي با نيوکاسل جدي نيست مي‌گويد براي ماندن در ليگ برتر بايد در تمام بازي‌هاي باقي مانده جنگيد.

00946698.jpg
اشکان دژاگه در بازي برابر نيوکاسل به عنوان بازيکن جانشين به ميدان آمد و موفق شد گل سه امتيازي تيمش را به ثمر برساند؛ گلي که مي‌تواند فولام را در رقابت‌هاي ليگ برتر حفظ کند.

سايت باشگاه فولام در مصاحبه با اشکان دژاگه درباره گلزني او به نيوکاسل و بازي درخشانش به صحبت پرداخت.

اشکان دژاگه در گفت‌وگو با سايت باشگاه فولام گفت: باور نکردني بود، اما فوتبال همين است. فکر مي‌کنم نوع خوشحالي من نشان داد که اين گل چقدر براي تيم مهم است. فکر مي‌کنم کارت زردي که به خاطر در آوردن پيراهنم گرفتم ارزشش را داشت. خيلي خوشحال بودم، زيرا موفق شدم گل مهمي براي تيمم به ثمر برسانم. بعضي مواقع در فوتبال اتفاقاتي رخ مي‌دهد که براي هميشه در ذهن‌تان باقي مي‌ماند، درست مانند بازي با نيوکاسل.

دژاگه در ادامه گفت: از اين که توانستم براي تيم گلزني کنم خوشحالم. براي پيروزي در اين ديدار تحت فشار بوديم. مربي تيم قبل از مسابقه به ما گفت که هر طور شده توپ را به دروازه‌ حريف نزديک کنيد.

بازيکن ايراني فولام در ادامه درباره شرايط تيمش در رقابت‌هاي فصل ليگ برتر گفت: بايد در تمام بازي‌هاي باقي مانده‌مان بجنگيم. تنها با پيروزي در بازي‌هاي باقي مانده مي‌توانيم در ليگ برتر بمانيم. هواداران و کادر فني انتظارهاي زيادي از ما دارند. ما همه متحد هستيم تا فولام در ليگ بماند.

دژاگه در بازي با نيوکاسل در دقيقه‌ 87 به دليل مصدوميت از زمين مسابقه بيرون رفت.

هافبک ايراني فولام درباره مصدوميتش گفت: درست همان قسمتي از پايم که قبل از مسابقه درد مي‌کرد مجددا درد گرفت. فکر نمي‌کنم مصدوميتم جدي باشد. در حال حاضر کمي درد پايم حس مي‌کنم. من روز گذشته در تست آمادگي جسماني باشگاه شرکت کردم که توانستم نمره قبولي کسب کنم. با اين حال به مربي بستگي دارد که در بازي با منچسترسيتي به من بازي بدهد يا خير.

اشکان دژاگه درباره بازي تيمش برابر منچسترسيتي گفت: بازي بسيار سختي پيش‌رو داريم. سيتي براي ماندن در کورس قهرماني به سه امتياز آن ديدار نياز دارد. ما نيز براي ماندن در ليگ برتر نياز داريم که به پيروزي برسيم. پس از بردي که هفته‌ قبل به دست آورده‌ايم اعتماد به نفسمان بيشتر شده است. تمام تلاشمان را خواهيم کرد که برابر منچسترسيتي امتياز کسب کنيم. هر هفته‌ بايد تلاش کنيم . نمي‌توانيم فقط فوتبال زيبايي را به نمايش بگذاريم بلکه بايد بجنگيم. درست چيزي که مربي به ما مي‌گويد.

فولام در هفته‌ سي و يکم ليگ برتر شنبه در خانه منچسترسيتي به ميدان مي‌رود.
 

seyyedalireza

مدیر موقت
راجرز: مورينيو دو اتوبوس جلوي دروازه گذاشته بود


سرمربي ليورپول به انتقاد شديد از شيوه تاکتيکي مورينيو پرداخت.

[TD="align: left"]
00942808.gif
[/TD]ليورپول در ديداري حساس در ليگ برتر انگليس با دو گل برابر چلسي شکست خورد تا شانس قهرماني اين تيم در ليگ برتر کاهش يابد.

برندان راجرز، سرمربي ليورپول پس از شکست تيمش برابر چلسي تاکتيک‌هاي ژوزه مورينيو را به باد انتقاد گرفت و گفت: به چلسي تبريک مي‌گويم . آنها خيلي راحت پيروز شدند و ما نتوانستيم راه دروازه‌ آنها را پيدا کنيم. چيزي که مشخص است اين که آنها بازي بسيار دفاعي را به نمايش گذاشتند و تمام بازيکنان‌شان در کنار دروازه‌شان قرار داشتند. به نظرم ژوزه مورينيو دو اتوبوس در کنار دروازه‌ چلسي پارک کرده بود. آنها شش بازيکن را روي خط حتي دروازه‌ قرار داده بودند و سه ها‌فبک را نيز يک قدم جلوتر از آنها قرار داده بودند. آنها 90 دقيقه‌ کامل به همين شکل بازي کردند و فوتبالي کاملا دفاعي به نمايش گذاشتند و هيچ نمايش هجومي را از خود نشان ندادند.

راجرز در ادامه گفت: در اين جور بازي‌ها بايد شما خيلي زود گل نخست را به ثمر برسانيد تا حريف از لاک دفاعي خارج شود. ما نتوانستيم اين کار را انجام دهيم و اين باعث شد اعتماد به نفس بازيکنان چلسي اعتماد دقيقه‌ به دقيقه‌ افزايش يابد و در نهايت به پيروزي برسد. مشخص است که آنها تنها براي تساوي به اين ورزشگاه آمده بودند، اما در نهايت توانستند در اين ديدار به پيروزي برسند. بازيکنان در اين ديدار تمام تلاش خودشان را انجام دادند و هيچ گله و شکايتي از آنها ندارم. تنها ناراحتي من بدشانسي است که گرفتار آن شديم و نتوانستيم چلسي را شکست دهيم.

سرمربي ليورپول که سابقه حضور در تيم جوانان چلسي را در کارنامه خود دارد، درباره ژوزه مورينيو گفت: اين تاکتيک نيست که مورينيو از آن استفاده مي‌کند. من اسم شيوه بازي تيم مورينيو را تاکتيک نمي‌گذارم، او فقط از بازيکنانش مي‌خواهد که عقب بنشينند و به زير توپ بزنند. اين کار خيلي ساده‌اي در فوتبال است. نمي‌دانم چلسي چرا اين طور بازي مي‌کند. آنها بازيکنان خوب و با کيفيتي در تيم‌شان دارند، اما فوتبالي کاملا دفاعي به نمايش مي‌گذارند. شيوه بازي آنها به گونه‌اي است که تنها به دنبال ضد حمله يا استفاده از اشتباه تيم حريف است.

سرمربي ليورپول در ادامه گفت: نمي تواند از جرارد انتقاد کنم. اين جور اتفاقات ممکن است در هر ديداري رخ دهد. مهم اين است که هنوز 2 امتياز از آنها بالاتر هستيم و اگر بازي‌هايمان را با برتري به پايان برسانيم، مي توانيم به قهرماني در اين فصل دست يابيم. فراموش نکنيم که هدف ما در ابتداي فصل کسب سهميه ليگ قهرمانان اروپا بود اما اکنون خيلي خوشحال هستم که در صدر جدول قرار داريم و براي قهرماني تلاش مي‌کنيم.


 
بالا