• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

آموزش روت گلکسی نوت ( بسیار مهم )

Ali

کاربر ويژه
سلام، خواستم آموزشی رو که خودم نوشتم ( دیشب تا سحر روش کار میکردم ) رو براتون اراعه بدم :

این آموزش روت برای گلکسی نوت هایی است که ورژن اندرویدشان را به ICS یا همان اندروید ۴ ارتقاع داده اند . این روش بسیار ساده و کوتاه است فقط سعی کنید مراحل مو به مو انجام بدید یک اشتباه می تواند مشکلی به وجود بیاورد.در ابتدا فایل های مورد نیاز زیر را دانلود نمایید :دانلود فایل SUPERSU-Busybox-Installer.zip دانلود فایل[URL="http://dl2.parsroid.ir/files/%5Bwww.parsroid.ir%5D_CWM.zip"] CWM.ZIP[/URL]http://dl2.parsroid.ir/files/[www.parsroid.ir]_CWM.zipمراحل انجام کار به شرح ذیل است :- فایهای مورد نیاز که در CWR.ZIP و SUPERSU-Busybox-Installer.zip را دانلود کرده و در SD کارتتان (حافظه خارجی) کپی کنید. در صورتی که حافظه خارجی ندارید می توانید یک SD کارت موقت یافته (با هر حجمی) یافته و این فایل ها در آن کپی نمایید.
از طریق روش زیر وارد ریکاوری شوید :دستگاه رو خاموش کرده، سه دکمه Vol+ پاور و Home (دکمه وسط) را همزمان نگه دارید، به محض مشاهده لوگوی سامسونگ دکمه پاور رو رها کرده در حالیکه هنوز دکمه هوم و vol+ رو نگه داشته اید. صبر کنید تا وارد ریکاوری شوید.apply update from external storage رو انتخاب کنید. (از Vol- و vol+ برای بالا و پایین رفتن و از پاور برای انتخاب استفاده کنید)
CWR.ZIP را انتخاب کنید و صبر کنید تا دستگاه وارد CWR شود.
install zip from sdcard or external SD را انتخاب کنید.
SUPERSU-Busybox-Installer.zip را انتخاب و نصب کنید.
از منوی مربوطه دستگاه را Reboot کنید.
همه چیز آماده است . دستگاه شما روت شده است .


فقط لینک دانلودش رو از یکی از سایت های معتبر گذاشتم :گل:
 
بالا