• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

اشاره Bandai Namco Games به نسخه PC بازی Tekken 7

Mahdi Askari

مدير فنی
Tekken_7_Logo-672x372-620x330.jpgعنوان مبارزه ای Tekken 7 که با موتورگرافیکی آنریل انجین 4 برای کنسول های گیمی در دست ساخت است خبری از انتشار نسخه PC آن نیست. شایعه بسیاری پیرامون انتشار نسخه PC منتشر شده اما شرکت ناشر یعنی Bandai Namco Games تاکنون به تاییدش نپرداخته است.
حال به تازگی طی مصاحبه آقای Katsuhiro Harada یکی از سازندگان بازی با سایت کره ای inven ایشان اشاره ای به انتشار Tekken 7 برای PC کرده است. وقتی درباره این که Tekken 7 برای PC عرضه می شود از ایشان سوالی پرسیده شد وی پاسخ داد:
ما هنوز تصمیمی نگرفته و یا پلتفرم دیگری را تایید نکردیم. ما با توجه به این که برخی کشورها به نسخه PC ترجیح می دهند یا نیاز به بازی کردن برروی PC وجود دارد.
با این حساب انتشار Tekken 7 برای PC قطعی است. آقای Katsuhiro Harada همچنین ادعا کردند بازی به دلیل استفاده از موتورگرافیکی آنریل انجین 4 به بهینه سازی بیشتری نیازمند است. همچنین برای انتشار بازی برروی دیگر پلتفرم ها این بهینه سازی ضروری است.
 
بالا