• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

افزایش صدای گوشی سامسونگ امنیا تا ۳ برابر

گل همیشه بهار

متخصص بخش اینترنت
زمانی که مثلاً با یه دوستتون که iPod داره تو یه تاکسی می شینین و راننده هم صدای آهنگ مورد علاقشو که شما از اون آهنگ متنفرید رو تا آخر زیاد می کنه این موقع است که شما و دوستتون آهنگ خودتون رو گوش میدید اما یه تفاوتی هست. چی؟ این که دوست شما دیگه صدایی رو نمی شنوه ولی شما همچنان مستفیض می شید. برای انجام تنظیمات به ادامه مطلب مراجعه کنید.سامسونگ آمنیابرای انجام تنظیمات مربوط به صدا مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:کد زیر را در گوشی خود وارد کنیدomniaبرای تنظیم صدای گوشی در حالت عادی و برای مواردی نظیر زنگ موبایل، نمایش فیلم و پخش موزیک مراحل زیر را دنبال کنید:ابتدا از Menu قسمت Normal و سپس Handset را انتخاب کنید.
SPK: صدای کلی پخش در گوشی شما میباشد. آن را به ۱٫۵- تغییر دهید.
DAC: صدای پخش در حالت نمایش فیلم و پخش موسیقی می باشد. آن را به ۰ تغییر دهید.
برای تنظیم صدای گوشی در حالت هدست مراحل زیر را دنبال کنید:ابتدا از Menu قسمت Normal و سپس Headset را انتخاب کنید.
HP: صدای کلی پخش برای هدفون شما میباشد. آن را به ۰ تغییر دهید.
DAC: صدای پخش در حالت نمایش فیلم و پخش موسیقی برای هدفون است. آن را به ۰ تغییر دهید.
نکته ۱: بعد از انجام هر یک از مراحل ۲ و۳ در هر قسمت باید پس از تغییر هر کدام از گزینه ها از Menu گزینه Apply رو انتخاب کنید.نکته ۲: می تونید یه موسیقی رو در حال پخش قرار بدهید و با تغییر این پارامتر ها به صدای مطلوب خودتون دست پیدا کنید.نکته ۳: از صداهای خیلی بلند استفاده نکنید چون ممکنه به اسپیکر و هدفونتون آسیب برسه.نکته ۴: تنظیمات پیش فرض رو در پایین قرار دادم تا در صورت عدم تمایل بتونید به حالت اولیه برگردونین:تنظیمات اولیه برای قسمت Handset :DAC(0C) -4.5
SPK(02) -3
MPBST(22) +12
RBST(14) +0
RVOL(12) 21
تنظیمات اولیه برای قسمت Headset :DAC(0C) -1.5
HP(04) -12
MPBST(22) +24
RBST(14) +20
 
بالا