• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

بايد تصميم جدي در خصوص جباري بگيريم

khorde-shishe

متخصص بخش فوتبال
[h=2]قائم مقام باشگاه سپاهان مي‌گويد بايد در قبال رفتار غيرحرفه‌اي مجتبي جباري تصميمي جدي گرفته شود.

[TD="align: left"]
00031575.jpg

مسعود تابش اظهار‌کرد: جباري با سپاهان قرارداد دارد و من متعجبم يک بازيکن حرفه‌اي مثل جباري که با سپاهان قرارداد امضاء کرده است بايد به تعهداتش عمل کند و اگر از اول مي‌گفت که قصد ندارد به سپاهان بيايد ما تدابير ديگري مي‌انديشيديم. به نظر من اين رويه که جباري در پيش گرفته اصلاً کار درستي نيست و ما بايد يک تصميم جدي در خصوص او بگيريم.

به گزارش ايسنا،وي افزود: جباري مي‌گويد من کسل هستم و دوست ندارم امسال در تيمي بازي کنم که اين رفتار اصلاً حرفه‌اي نيست. به هرحال جباري از سپاهان پيش پرداخت دريافت کرده. براي ما اصلاً بحث مالي مطرح نيست فقط از اين متعجبيم که چرا يک بازيکن حرفه‌اي بايد چنين رفتار غير حرفه‌اي داشته باشد.

قائم مقام باشگاه سپاهان تصريح کرد: کرانچار قصد داشت از نويدکيا و جباري به طور همزمان استفاده کند. برخورد باشگاه سپاهان با جباري بسيار خوب بود و من به شخصه جباري را هم يک بازيکن مؤدب و خوب ارزيابي کردم اما نمي‌دانيم چرا چنين رفتاري را انجام مي‌دهد.

تابش در پاسخ به اين سؤال که ظاهراً عليرضا رحيمي چند روز است که به باشگاه سپاهان نمي‌آيد، گفت: البته مشکلاتي وجود دارد. عليرضا رحيمي سال‌ها در اصفهان و خارج از اصفهان خدمت صادقانه کرده است و حال طبيعي است که از شعار عده قليلي از هواداران برعليه خود دلگير شود.

وي در همين خصوص اظهارکرد: وقتي ما حرف از حرفه‌اي شدن مي‌زنيم بايد همه چيزمان حرفه‌اي باشد و رفتار هواداران ما نيز بايد حرفه‌اي باشد، البته من تأکيد مي‌کنم که اکثريت هواداران سپاهان اين شعارها را نداده‌اند و عده قليلي از نوجوانان و جوانان که داراي حافظه تاريخي نيستند به سر دادن اين گونه شعارهاي نابخردانه پرداخته‌اند. ما نبايد همه چيز را زير سؤال ببريم اما من با قاطعيت مي‌گويم که بحث جدا شدن رحيمي از باشگاه سپاهان مطرح نيست و فقط ايشان کمي ناراحت و دلگير هستند و به زودي اين مشکل حل مي‌شود. انتظار داريم هواداران تاريخ باشگاه را مرور کنند تا ببينند که رحيمي چه خدماتي به اين باشگاه کرده است. باز هم تأکيد مي‌کنم که اکثريت هواداران سپاهان به معناي واقعي مشوق اين تيم هستند.

قائم مقام باشگاه سپاهان گفت: سپاهان مشکل خاصي ندارد و بايد تيمش شکل واقعي خود را پيدا کند. ما مصدومان زيادي همچون جواهير سوکاي، يعقوب کريمي و محرم نويدکيا را داريم. سپاهان روزبه روز بهتر مي‌شود و در مقابل تيم استقلال صنعتي خوزستان نيز يکي از بهترين بازي‌هاي سپاهان را در اين فصل شاهد بوديم.

تابش خاطرنشان‌کرد: ما از هواداران انتظار داريم که صبور باشند. البته بايد در زمينه فرهنگ هواداري نيز فرهنگ‌سازي شود همانطور که در اروپا مي‌بينيم تيم‌هايي که به دسته پايين نيز سقوط مي‌کنند باز هم ورزشگاه اين تيم‌ها پراز تماشاچي مي‌شود چرا که هواداران اين تيم‌ها مي‌خواهند تيم محبوبشان هميشه وجود داشته باشد و به بقاي خود در هر شرايطي ادامه دهد، در ايران نيز بايد اين فرهنگ نهادينه شود.
[/TD]

 
بالا