• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی آذربایجانشرقی

گل همیشه بهار

متخصص بخش اینترنت

علیرضا مهرآسا با بیان این که ثبت‌نام این آزمون در شش ماهه نخست سال جاری انجام شده بود، با بیان این مطلب اظهار داشت: بیش از 11 هزار نفر برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، با این حال تلاش خواهیم کرد در آگهی ثبت‌نامی که به زودی منتشر خواهد شد برای سایر داوطلبان حایز شرایط نیز که قبلا موفق به ثبت‌نام نشده‌اند فرصت لازم فراهم شود.


وی با بیان این که سهمیه استخدامی این آزمون بین دستگاه‌های اجرایی استان توزیع شده، گفت: با توجه به این که کلیه اقدامات مربوط به این آزمون از طریق سامانه کارمند ایران انجام می‌شود لذا انتشار آگهی و برگزاری آزمون منوط به تکمیل این سامانه و درج پست‌های سازمانی بلاتصدی در آن از طرف دستگاه‌ها است.


مهرآسا با اشاره به اقداماتی که در راستای طرح استخدامی مهرآفرین صورت گرفته، خاطرنشان کرد: موضوع تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران معزز که در دستگاه‌های اجرایی شاغل هستند برای اقدام برابر مفاد طرح مهرآفرین به کلیه دستگاه‌ها اعلام شده و از طرف استانداری پیگیری می‌شود.


مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی سایر نیروهای اجرایی نیز گفت: شماره مستخدمی تعدادی از این نیروها که در آزمون اسفند ماه 90 پذیرفته شده بودند از مرکز اخذ شده و به محض ارسال مدارک مورد نیاز از طرف دستگاه‌های مقصد تخصیص خواهد یافت.


وی افزود: اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون تبدیل وضعیت خرداد ماه 91 نیز به دستگاه‌ها اعلام شده تا ضمن تماس با آنها نسبت به تکمیل پرونده استخدامی برای طی مراحل بعدی اقدام نمایند.


مهرآسا اظهار داشت: در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی سایر نیروهای قراردادی شاغل در دستگاه‌های اجرایی استان به پیمانی که متقاضی انتقال به مناطق کمتر توسعه یافته استان هستند نیز طبق اعلام نظر و درخواست دستگاه‌های اجرایی اقدام خواهد شد.
 
بالا