• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

تازه‌ترين قیمت‌ آپارتمان‌ های شمال تهران

ناهید

متخصص بخش
این روزها اغلب مشاوران املاک برای معرفی برخی از واحدهای مسکونی فروشی به خریداران این مژده را به متقاضیان می‌دهند که فلان واحد نوساز را اگر خریداری کنید در کنار کلیه امکانات رفاهی از استخر سرباز هم برخوردار خواهید شد.

مدتی است که در بین آگهی‌های فروش و حتی پیش‌فروش آن دسته از واحدهای مسکونی که در شمال تهران واقع شده‌اند‌، استخر روباز به عنوان یکی از امکاناتی است که برای خریداران در نظر گرفته می‌شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که گزینه استخر روباز ، کم کم در بازار مسکن مناطق شمالی تهران به عنوان یکی از امکانات رفاهی در حال باب شدن است و این موضوع می‌تواند نشان دهنده این مساله باشد که فراهم کردن چنین امتیازی برای هر آپارتمان یا برج‌های مسکونی چقدر توانسته در میزان جذب مشتری موفق و کارآمد باشد!

برای مثال ، در یک آگهی پیش فروش با عنوان «تنها پروژه خاص شمیران» مشاور املاکی اظهار کرده است: در 6 هزار متر مربع زمین در بین کلیه واحدها فقط 3 واحد مسکونی با متراژهای 385 ، 430 و 610 متر مربع که طراحی آن توسط یک آرشیتکت آلمانی صورت گرفته در منطقه زعفرانیه آماده پیش فروش است.

این بنگاهدار در ادامه تاکید کرده است: ساکنان واحدهای مذکور می‌توانند از تعدادی استخر روباز و همچنین سرپوشیده بهره‌مند شوند.

از سوی دیگر، در منطقه فرشته یک واحد مسکونی دیگر با متراژ 251 متر مربع به بازار مسکن برای پیش فروش عرضه شده است. این واحد مسکونی در طبقه دوازدهم واقع شده و ارتفاع سقف آن بیش از 4 متر مربع است و یک استخر روباز هم برای ساکنان این آپارتمان طراحی شده است.

از طرف دیگر، در بازار اجاره واحدهای مسکونی شمال تهران برخی از واحدهای متراژ بزرگ با آشپزخانه مبله به مستاجران تحویل داده می‌شود.

آشپزخانه اغلب واحدهایی که متراژشان از 130 متر مربع بیشتر است و در شمال تهران قرار دارند به صورت مبله است.

برای مثال یک واحد مسکونی 185 متری نوساز با دو پارکینگ و آشپزخانه مبله به بازار اجاره معرفی شده است.

علاوه براین، در محدوده الهیه موجری واحد 215 متری خود را که آشپزخانه آن مبله است به متقاضی اجاره می‌دهد.
منبع: دنیای اقتصاد
 
بالا