• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

ترم‌افزاری فوق‌العاده برای مدیریت فایل‌ها در اندروید + دانلود

رضــrezaــا

کاربر ویژه


با استفاده از این نرم افزار ASTRO File Manager می توانید تمامی فایل های موجود (فیلم، عکس، آهنگ، نرم افزار و ...) در تلفن همراه خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید.

pixel.gif
n00179563-t.jpgASTRO File Manager بدون شک بهترین و قدرتمندترین نرم افزار مدیریت فایل ها در گوشی اندرویدی است. این نرم افزار با دارا بودن 45 میلیون کاربر در سراسر جهان توانسته است، لقب محبوب ترین فایل منیجر را به خود اختصاص دهد. برنامه با مدیریت حرفه ای خود می تواند عکس ، فیلم ، نرم افزار و ... را دسته بندی و در اختیار شما قرار دهد. در ضمن برنامه قادر است با سرویس های ابری و مجازی چون: Google Drive و SkyDrive ارتباط برقرار کند. از ویژگی منحصر به فرد نسخه جدید نرم افزار ، می توان به امکان انتقال فایل با استفاده از میکرو usb بین دستگاه اندروید و رایانه اشاره کرد. دارا بودن گالری حرفه ای، امکان تهیه نسخه پشتیبان، پشتیبانی از فایل های فشرده، مدیریت ساده و آسان بر روی فایل ها و ... از دیگر ویژگی های نرم افزار هستند.


1844908_266.jpg
برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید


نسخه اندروید مورد نیاز بستگی به دستگاه دارد
حجم نرم افزار: 11.6 مگابایت

 
بالا