• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

توزیع کارت داوطلبان کنکور از یکشنبه

taranom

کاربر ويژه
حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، اظهار داشت: در آزمون سراسری سال 1392 یک میلیون و هشتاد و سه هزار و 571 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ششصد و چهل و سه هزار و 852 نفر خانم و چهارصد و39 هزار و هفتصد و نوزده نفر آقا هستند.
وی افزود: تعداد شرکت کنندگان در کنکور سال جاری به دلیل اینکه داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش کد رشته محل‌های تحصیلی دانشگاه ازاد اسلامی نیز بودند ضروت داشت در این آزمون شرکت کنند، حدود 17 هزار و 297 نفر بیشتر از سال 91 است.
توکلی ادامه داد: براساس ضوابط 31 هزار و پانصدو نود و 5 نفر از گروه‌های آزمایشی 1 ، 2 ، 3 و 5 علاقه‌مندی خود را به شرکت در گروه آزمایشی 4 یعنی هنر و تعداد یکصدو هشت هزار و 287 نفر نیز از گروه‌های آزمایشی 1 ، 2 ، 3 و 4 علاقه‌مندی خود را به شرکت در گروههای آزمایشی 5 و زبان خارجی نیز اعلام کرده‌اند.
مشاور سازمان سنجش تاکید کرد: با توجه به اینکه هر داوطلب برای شرکت در هر آزمون با داشتن کارت همان آزمون باید حضور داشته باشد، لذا بر همین اساس یک میلیون و 223 هزار وچهار صدو 44 کارت برای داوطلبان صادر شده است.
وی در همین زمینه تصریح کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده کارت‌های شرکت در آزمون کلیه داوطلبان گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنروزبانهای خارجی در مقطع کارشناسی از روز یکشنبه دوم تیر ماه تا روز چهارشنبه پنجم تیر ماه 92 برای مشاهده و پرینت به همراه دفترچه راهنمای شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی WWW.SANJESH.COM قرار می گیرد.
توکلی افزود: تمام داوطلبان متقاضی باید در تاریخ تعیین شده به سایت مراجعه و با وارد کردن اطلاعات مندرج بر روی کارت اعتباری ثبت‌نام خود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده و کد رهگیری و شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.
وی یادآور شد: بدیهی است داوطلبان متقاضی در دو یا سه گروه آزمایشی باید علاوه برپرینت کارت شرکت در گروه اصلی بر حسب مورد نسبت به پرینت کارت شرکت درگروه آزمایشی دوم و سوم نیز نیز اقدام کنند و به همه داوطلبان اکیدا توصیه می‌شود که مندرجات دفترچه راهنما را که به همراه کارت شرکت در آزمون بر روی سایت قرار داده خواهد شد، دقیقا مطالعه کنند.
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش در ادامه خاطرنشان کرد: در این دفترچه کلیاتی در مورد شرکت در آزمون، نحوه علامت‌گذاری در پاسخنامه، تعداد سؤالات، چگونگی حضور در جلسه آزمون، درج شده است و تمام داوطلبان متقاضی باید در تاریخ تعیین شده به سایت مراجعه و با وارد کردن اطلاعات مندرج و کارت اعتباری ثبت‌نام خود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده و کد رهگیری و شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.
توکلی همچنین گفت: اطلاعیه سازمان سنجش درباره نحوه پرینت کارت و نحوه رفع نقص آن در اطلاعیه این سازمان بر روی سایت سنجش قرار گرفته است و مجددا در نشریه پیک سنجش دوشنبه سوم تیرماه منتشر می‌شود.
وی اضافه کرد: براساس برنامه زمانی آزمون گروه آزمایشی ریاضی صبح پنج شنبه 6 تیرماه و هنر عصر پنج شنبه، گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه 7 تیرماه و زبانهای خارجی نیز عصر جمعه و آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی صبح شنبه 8 تیرماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
 

parisa

متخصص بخش
روزهای پراسترس وسختیه
قلبم داره میاد تو دهنم ..انشالله همه دواطلبان امسال ازمون وبه خوبی سپری کنند
 

mohammadshamosi

کاربر ويژه
از دوستان کسی از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خبری نداره؟
شنیدم ثبت نامش شروع شده ولی هر چی سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد!
 
بالا