• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

تیزفایل ، فروشگاه ساز حرفه ای ایرانی ( کسب درآمد اینترنتی از فروش )

novindoc

New member
تیزفایل چیست ؟

آپلودسنتر...؟؟؟ لیچر...؟؟؟؟ فروشگاه ساز....؟؟؟؟ مرجع فایل....؟؟؟؟ کسب درآمد...؟؟؟؟

تیزفایل نام سرویسی است که در زمینه اشتراک فایل و فروشگاه ساز فایل فعالیت می کند و کاربران می توانند فایل های خود را در یک ترابایت فضای رایگان آپلود کنند و از طریق دانلود فایل های خود کسب درآمد کنند همچنین کاربران می توانند به اشتراک گذاری فایل ها در سایت های خود به صورت عمومی و خصوصی بپردازند یا با قرار دادن آن ها در فروشگاه اختصاصی و رایگان خود به راحتی از طریق این سرویس کسب درآمد کنند. عضویت در تیزفایل رایگان است و این سایت بابت خدمات معرفی شده هیچ هزینه ای دریافت نمی کند.

این سایت در بخشی از معرفی سرویس خود می نویسد: تیزفایل سرویس اشتراک فایل و فروشگاه ساز فایل است که امکان کسب درآمد به روش های مختلف ( فروش ، دانلود ) را محیا نموده است ، امکانات مختلف ، کاربری آسان ، امنیت بالای فایل ها و پشتیبانی قوی کمک میکند تا محیط مطمئن و راحتی برای کسب درآمد عالی در اختیار کاربران باشد ، برای استفاده از این سرویس کافی استبه صورت رایگان و تنها با 3 کلیک عضو شوید و فعالیت خود را آغاز کنید .

استفاده از امکانات متنوع در زمینه اشتراک گذاری و کسب درآمد از فایل در محیطی مناسب و کاربر پسند و کاربری آسان ، پرداخت آنی درآمد کاربران با بالاترین مبلغ پرداختی ، امنیت بالای فایل ها ( سرور های داخلی ) از مهمترین مزیت های تیزفایل است. در این سایت می توانید دامنه خود را به فروشگاه خود متصل کنید و قالب فروشگاه خود را انتخاب کنید یا به طور اختصاصی طراحی کنید . با این کار بدون هیچ نام و نشانی از تیزفایل می توانید به کسب درآمد بپردازید . پس از عضویت در تیزفایل یک پنل کاملا حرفه ای با امکانات و مدیریت کامل بر فایل ها به هر کاربر اختصاص می یابد.

تیزفایل

تیزفایل یکی از پروژه های شرکت سامان سیستم پرداز کیش ( زرین پال ) می باشد که با هدف ایجاد بستر در زمینه اشتراک فایل و کسب درآمد با پتانسیل بالا برای کاربران راه اندازی شده است. سایت از ساختار ساده، متناسب و کاملا حرفه ای برخوردار است، به شکلی کاربران در اولین مواجه با صفحه اصلی، به راحتی با فعالیت سایت آشنا شده و ارتباط برقرار می کنند. با توجه به ساختار حرفه ای سایت و تیم اجرایی آن، می توان انتظار داشت که بزودی این شرکت سرویس های تیزفایل را توسعه داده و بخشهای متنوع و بیشتری به آن اضافه کند.

برخی از امکانات :
- یک ترابایت فضای رایگان و قابل ارتقا تا 10 ترابایت
- فروشگاه اختصاصی رایگان و حرفه ای ( یک سایت فروشگاه کامل به صورت رایگان به کاربر می دهد )
- آپلودسنتر ( آپلود فایل ها و ارائه فایل با لینک های مختلف )
- لیچ و انتقال فایل از تمامی سایت ها با سرعت بالا
- انتخاب قالب و قرار دادن قالب اختصاصی فروشگاه
- تنظیم کردن دامنه اختصاصی بر روی فروشگاه
- سئوی قوی سایت ( فروش بیشتر فایل های کاربران )
- کسب درآمد از دانلود فایل ها ( پرداختی باور نکردنی ) ( مناسب سایت های دانلود نرم افزار،فیلم و...)
- دانلود مستقیم بدون محدودیت سرعت
- آپلود نامحدود
- آپلود از اف تی پی
- پشتیبانی از نرم افزار های دانلود
- آمار دقیق کسب درآمد ، فروش و دانلود و آپلود فایل ها
- امکان زیر مجموعه گیری
- نمایش فایل های فروشی کاربران در سایت های متصل به پارکینا ( به زودی )
- ارسال خودکار تبلیغات فروشگاه و محصولات کاربران در سایت های نیازمندی ( به زودی )
- عدم نمایش اسم و لوگو تیزفایل در فروشگاه کاربران
- انتخاب وضعیت فایل ( عمومی ، خصوصی ، فروشی ، پسورد دار )
- جستجو در تمامی فایل های موجود در سایت
- نمایش فایل های فروشی در صفحه اول سایت ( به زودی )
- پشتیبانی دائمی
- و...

برای شروع اینجا را کلیک کنید

تیزفایل
 
بالا