• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

دستور زبان انگلیسی را در تلفن همراه تان بیاموزید + دانلود نرم افزار

ناهید

متخصص بخش
برای تسلط هر چه بهتر بر روی زبان انگلیسی، آشنایی و شناخت مناسب از دستور زبان انگلیسی بسیار ضروری است. این برنامه Grammar Expert : English Grammar Advanced درس های تخصصی و طبقه بندی شده برای آموزش دستور زبان انگلیسی را در درون خود گنجانده است، که این درس ها تمام مفاهیم مرتبط با دستور زبان را شامل می شوند. در این 20 درس مواردی چون: اسم، صفت، فاعل، زمان ها، مقایسه، صفت ملکی، قید ها و ... به صورت کامل شرح داده شده است. تعیین سطح ها و سوالات برنامه در حد toefl است و می توانید به سطوح ارائه شده توسط نرم افزار اطمینان کنید. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: ارائه سطح نسبت به آموزش، الگوریتم های ویژه برای سنجش توانایی فرد امتحان دهنده، امکان به اشتراک گذاری نتایج امتحان ها با استفاده از ایمیل و ... اشاره کرد.


2068343_641.jpg
2068344_797.jpg

قابل اجرا در ios 5.1 و بالاتر
حجم نرم افزار: 12.6 مگابایت
 

ناهید

متخصص بخش
در این نرم افزار 504 لغات مهم و پر تکرار در زبان انگلیسی گنجانده شده است که برنامه با دارا بودن محیطی زیبا و کارآمد می تواند به شما زبان انگلیسی را به صورت رایگان بی آموزد. توجه داشته باشید که برای دریافت نتیجه مطلوب تر بهتر است از راهکارها و روش های ذکر شده در نرم افزار پیروی کنید. برنامه دارای 42 درس تفکیک شده برای آموزش است که کاربر می تواند به صورت مقطعی و به مرور زمان کلمات به کار برده شده در نرم افزار را فرا گیرد. از ویژگی های اصلی نرم افزار می توان به مواردی چون: بهینه سازی شده برای تبلت ها، وجود گزینه ای برای تلفظ خودکار،
قابلیت مرور کلمات سختی که معنای آن را فرا نگرفته اید و ... اشاره کرد. همچنین نرم افزار برای یادگیری بهتر شما از رنگ های مختلف استفاده می کند.
2055084_557.jpg
2055083_844.jpg
2055085_844.jpg
قابل اجرا در اندروید 2.2 و بالاتر
حجم نرم افزار: 421 کیلوبایت
 
بالا