• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

رادیوی اینترنتی برای گوش دادن به دنیایی از موزیک

ناهید

متخصص بخش
رادیوی اینترنتی برای گوش دادن به دنیایی از موزیک
روزتان را چگونه آغاز می کنید؟ نظرتان در مورد موزیک چیست؟
به چه سبکی از موسیقی علاقه مند هستید؟ دوست دارید به ساعت ها موزیک خوب، جدید و البته رایگان گوش دهید؟ نظرتان در مورد یک رادیوی اینترنتی چیست؟ با یک تفاوت بزرگ، رادیوی که کنترل آن در دستان شماست!

“کنترل رادیو در دستان شما”

میکسپل Mixpal.fm یک رادیوی اینترنتی تمام عیار است که به کاربران امکان کنترل موزیک های در حال پخش را می دهد. این اپلیکیشن به شما امکان کنترل موزیک های در حال پخش را می دهد چیزی که تا به حال در مورد رادیوی اینترنتی کمتر اتفاق افتاده بود؛ از یک موزیک بگذرید، آن را تکرار کنید و …


اتصال به بیش از ۳۰ کانال برتر رادیو موزیک دنیا و انتخاب برترین های آن از ویژگی های این رادیوی اینترنتی ست.

جاز، ریلکس، پاپ، ترنس، کانتری و …، هر سبکی از موسیقی را که می پسندید را انتخاب کنید و گوش کنید. با این اپلیکیشن می توانید موزیک های مورد نظرتان را انتخاب کنید، به آنها گوش دهید، آهنگ ها را عوض کنید و همۀ آنها را در کنترل خود داشته باشید، اگر این ها از نظر شما چیز خیلی مهمی نیست به خاطر بیاورید که یک رادیو در دستان شماست! همچنین شما می توانید با عضویت در این سرویس به یک شبکه اجتماعی از علاقه مندان به موسیقی بپیوندید؛ موزیک هایی را که می پسندید لایک کنید، رای دهید و با دوستان تان به اشتراک بگذارید.


لیست کانال های این سرویس: * Smooth Jazz * Old School Jazz * Easy Listening * New Age * Chillout * Deep House * Melodic House * Soulful House * Funky & Disco House * Progressive House * Vocal House * Vocal Deep House * Club House * Big Room House * Tech House * Vocal Trance * Uplifting Trance * Progressive Trance * Eurodance * Nu Disco * Future Synthpop * Industrial * Italo Disco * Dubstep * Techno * 90′s Dance * Romantic * فراموش نکنید که این رادیوی اینترنتی را می توانید از طریق وب سایت میکسپل هم گوش کنید و لذت ببرید. دانلود اپلیکیشن آیفون وب سایت: http://www.mixpal.fm/
 
بالا