• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

رونالدو به مسی دلداری داد

روژین

کاربر ويژه
ستاره پرتغالی رئال مادرید پس از شکست بارسلونا در فینال جام حذفی اسپانیا به همتای آرژانتینی خود در این تیم دلداری داد.

n00326434-b.jpg


به گزارش افکارنیوز، تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته (چهارشنبه) با قبول شکست ۲ بر یک برابر رئال مادرید در فینال جام حذفی اسپانیا، در ۱۰ روز دومین جامی را هم که برای کسب آن شانس داشت، از دست داد و از این پس ناامیدانه به کار خود در ۵ هفته باقیمانده به پایان لالیگا ادامه می‌دهد تا بلکه معجزه‌ای رخ دهد و این تیم با ناکامی هر ۲ رقیب مادریدی‌اش، قهرمان شود.

شکست در فینال جام حذفی، بارسلونا را عملاً در آستانه تجربه یک فصل بدون جام، ناکامی که از سال ۲۰۰۸ آن را تجربه نکرده است، قرار داد و تلخی این ناکامی چیزی بود که در پایان بازی می‌شد در چهره تمامی بازیکنان تیم به خصوص لیونل مسی دید.

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید اما تلاش کرد حداقل کمی از تلخی این شکست را برای رقیب اصلی‌اش در بارسلونا، بکاهد. او که به دلیل مصدومیت فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد، در پایان بازی به داخل زمین رفت تا مسی را در آغوش بگیرد و به او دلداری بدهد که این صحنه مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.
 
بالا