• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

صدور حکم صعود‌کوهنوردان‌ ايراني به قله‌برودپيک

0mid

متخصص بخش ورزشی
از سوي فدراسيون کوهنوردي پاکستان؛


صدور حکم صعود‌کوهنوردان‌ ايراني به قله‌برودپيک
[h=2]فدراسيون کوهنوردي پاکستان حکم صعود کوهنوردان ايراني از مسير جديدي به نام ايران در قله برودپيک را براي باشگاه آرش صادر کرد.

[TD="align: left"]
00944410.jpg
[/TD]
در اواخر تير ماه بود که تيم سه نفره باشگاه کوهنوردان آرش مسير جديدي را به نام ايران براي صعود به قله برودپيک پاکستان انتخاب کرد که اين صعود با موفقيت انجام شد اما کوهنوردان ايراني هنگام بازگشت به پايين مسير خود را گم کردند و مفقود شدند.

به گزارش فارس، بر همين اساس فدراسيون کوهنوردي پاکستان که مجوز اين صعود را صادر کرده بود چند روز پيش حکم صعود موفقيت‌آميز مجتبي جراحي، آيدين بزرگي و پويا کيوان را براي باشگاه آرش صادر کرد.

اين احکام در مراسم بزرگداشت گشايش مسير ايران در برودپيک و گراميداشت خاطره کوهنوردان مفقود شده به خانواده‌هاي آنها اهدا شد.

ورزش3
 

0mid

متخصص بخش ورزشی
مراسم بزرگداشت گشايش مسير ايران در برودپيک
[h=2]مراسم بزرگداشت گشايش مسير ايران در قله برودپيک و کوهنوردان مفقود شده با حضور خانواده آنها و اعضاي شوراي شهر برگزار شد.

[TD="align: left"]
00945307.jpg
[/TD]
مراسم بزرگداشت گشايش مسير ايران در قله برودپيک و يادبود کوهنوردان مفقود شده از ساعت 19:00 امروز در سالن همايش‌هاي بين‌المللي برج ميلاد آغاز و ساعت 20:30 دقيقه به پايان رسيد.

به گزارش فارس، در اين مراسم که به همت باشگاه کوهنوردان آرش برگزار شد خانواده‌هاي بزرگي، جراحي و کيوان، حبيب کاشاني و حسن بيادي از اعضاي شوراي شهر و تعدادي از آتش‌نشانان شهر تهران و جمعي از کوهنوردان حضور داشتند.

در اين مراسم همايون بختياري دبير باشگاه آرش در ابتدا به مهمانان خوش‌آمد گفت و در ادامه نيز کليپ‌هايي از صحبت‌هاي خانواده اين سه کوهنورد در مورد فرزندان‌شان پخش شد.

در پايان نيز کليپي از نحوه اعزام تيم آرش به قله برودپيک براي حضار نمايش داده شد. 
بالا