• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

قبض‌های گران همراه اول برای جنوبی‌ها

R0xanA

متخصص بخش گرافیک و مالتی مدیا

به گزارش جی‌اس‌ام آریا، شاید اگر یه روزی با یک قبض موبایل که مبلغ درج شده در آن رقم های بالایی را به خود اختصاص داده باشد، مواجه شوید حال و روز امروز بوشهری ها را درک کنید.

به نقل از آخرین اخبار، برخی از بوشهری ها می گوند: صورتحساب خط همراه اول آنها مربوط به تیرماه به صورت عجیبی افزایش یافته است.

این گروه می گویند: صورتحساب خط ثابت موبایل شان تنها مربوط به یکماهه تیر که به صورت پیامکی برایشان ارسال شده، با رقم عجیبی همراه بوده است.

آنها می گویند: این صورت حساب دو برابر گذشته شده، درحالی که میزان مکالمه یا استفاده آنها از پیامک و اینترنت خط شان افزایش نداشته است.

یکی از این شهروندان در همین گفتگو ها می گوید: روز گذشته پس از دریافت پیامک صورتحساب تیرماه، به بخش مشترکان همراه اول کشور تماس گرفته ام و براساس گفته اپراتور، متوجه شدم افزایش هزینه تلفن همراه برای مشترکان دیگری در کشور نیز ایجاد ابهام کرده است.

وی افزود: اپراتور با بیان اینکه تعرفه همراه اول افزایشی نداشته، دلیل گرانتر شدن صورتحساب تیرماه برای برخی موبایل ها را محاسبه هزینه GPRS عنوان کرده که قبلا محاسبه نمی شد، در حالی که به وی گفتم از خط رایتل به اینترنت وصل می شوم و نرم افزار اتصال به اینترنت همراه اول را روی خطم ایجاد نکرده ام، پس چگونه باید هزینه آن پس از مدتها این بار محاسبه شود؟

به گفته وی، در پیگیری از دیگر دوستان و اقوام که خط همراه اول دارند، متوجه شدم صورتحساب تیرماه برایشان عجیب بوده و رقم آن را دو برابر دوره های گذشته می دانند.

یک شهروند دیگر نیز، ضمن انتقاد نسبت به افزایش هزینه موبایلش درتیرماه، به شکل اعتراضی گفته: چند روز پیش دیوان عدالت اداری، حکم به گران فروشی همراه اول در خصوص هزینه ۵۰۰ تومانی آهنگ پیشواز داده و آنها را ملزم به بازگرداندن این مابه تفاوت به مشتریانش کرده است. شاید چند برابر شدن هزینه تیرماه موبایل ها با آن حکم مرتبط باشد تا بتوانند هزینه را برگردانند!

شهروندی از خورموج نیز می گوید: صورتحساب تیرماه موبایلم ۱۰۰ هزارتومان آمده، درحالی که قبلا این رقم برای یک دوره دو ماهه بالاتر از ۷۰ هزارتومان نبوده است.

شهروندان بوشهری خواستار پیگیری موضوع توسط دستگاههای مسئول و پاسخگویی شرکت همراه اول در این خصوص خود شده اند.
 
بالا