• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

قلم‌سياه براي چهارمين بار دبيرکل قايقراني آسيا شد

khorde-shishe

متخصص بخش فوتبال
پانزدهمين کنگره عادي و انتخاباتي کنفدراسيون قايقراني آسيا با انتخاب مجدد علي قلم سياه به عنوان دبيرکل اين کنفدراسيون به پايان رسيد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پانزدهمين کنگره عادي و انتخاباتي کنفدراسيون قايقراني آسيا چهارشنبه شب با حضور روسا و نمايندگان 25 کشور آسيايي، اعضاي هيئت رئيسه و کميته‌هاي اين فدراسيون قاره‌اي در هتل المپيک تهران برگزار شد.
در پايان اين جلسه علي قلم‌سياه با کسب 23 راي از 25 راي ماخوذه براي چهارمين دوره متوالي به عنوان دبيرکل کنفدراسيون قايقراني آسيا انتخاب شد.
همچنين انتخابات نواب اول تا سوم اين فدراسيون آسيايي نيز برگزار شد. در اين انتخابات، "بورنيان" از اندونزي به عنوان نايب رئيس اول انتخاب شد.
براي نخستين بار در تاريخ فعاليت 30 ساله کنفدراسيون قايقراني آسيا يک زن موفق به کسب کرسي نايب رئيسي شد. خانم "تاتيانا" از ازبکستان به عنوان نايب رئيس دوم از حاضرين راي اعتماد گرفت. "ربوتان" از هندوستان هم نايب رئيس سوم شد.
در ادامه اين مجمع عمومي، اعضاء کنفدراسيون قايقراني آسيا به ارائه گزارش‌هاي سالانه خود پرداختند.
چهاردهمين دوره مسابقات قايقراني قهرماني آسيا وانتخابي المپيک لندن از 21 تا 24 مهرماه در تهران برگزار مي شود.
 
بالا