• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

مراحل ثبت شرکت

samansabt

New member
[h=2]مراحل ثبت شرکت

[h=2]مراحل ثبت شرکت بدین صورت میباشد که :1- مشاوره تلفنی با کارشناسان موسسه سامان ثبت
2- حضور کارشناس موسسه سامان ثبت و عقد قرارداد (مدارک مورد نیاز در این مرحله کپی مدارک شناسایی میباشد )
3- ارائه گواهی عدم سو پیشینه و امضا مدارک شناسایی شرکتی اعم از اساسنامه ، صورتجلسات و ...
4- ارسال مدارک توسط موسسه سامان ثبت به اداره ثبت شرکتها و تخصیص وکیل پایه 1 به پرونده
5- ثبت شرکت

هزینه ثبت شرکت


هزینه ثبت شرکت شامل حق الثبت ، حق الدرج ، هزینه پاکت ، هزینه پست به اداره پست ، هزینه حق الوکاله وکیل ، دستمزد موسسه سامان ثبت میباشد .


دستورالعمل ثبت شرکت


کلیه موارد کابردی ثبت انواع شرکت در این سایت ذکر گردید . اما در سایت ثبت شرکت بصورت کامل اما غیر کاربردی دستورالعمل ثبت شرکت قرار گرفته است .
اما از آنجا که سایت ثبت شرکت تنها به کلی گویی اکتفا نموده است و مراحل ثبت شرکت را بسیار مختصر و وقت گیر توصیف نموده است . موسسه حقوقی سامان ثبت در کوتاهترین زمان و معقولترین هزینه این مراحل را طی خواهند نمود .
گاها بسیاری از افراد در مورد چگونگی ثبت شرکت سوال میکنند . پاسخ بسیاری از سوالات نه تنها درسایت ثبت شرکتها بصورت کابردی ذکر نشده بلکه موجب سرگردانی افراد در ثبت شرکت و اتلاف وقت خواهد شد . در نتیجه مشاوران موسسه سامان ثبت آماده پاسخگویی و رفع ابهام برای طی روند ثبت شرکت میباشند . طی روند ثبت شرکتها با مطالعه دستورالعمل ثبت شرکتها از( سایت ثبت شرکتها )بسیار وقت گیر و سخت میباشد .

لینک منبع: مراحل ثبت شرکت - سامان ثبت

سامان ثبت - samansabt.com
 
بالا