• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

موارد استفاده روغن کرم خاکی

vermikood

New member
یکی از تأثیرات شگفت انگیز فرآورده های کرم خاکی در روغن کرم خاکی که منبع سرشاری از پروتئین ومواد مغذی فراوان دیگر است،یافت میشود.
تأثیر روغن کرم خاکی در تقویت و رشد مو و نرم کنندگی پوست و همچنین خاصیت حجم دهندگی، باعث شده تا شرکتهای تولید کننده محصولات بهداشتی-آرایشی از آن به عنوان یکی از مواد ضروری و اولیه محصولات خود استفاده کنند . امروزه در سراسر جهان از روغن کرم خاکی در صنایع بهداشتی ،آرایشی و همچنین در صنعت داروسازی استفاده میشود.

worm-wood-oil.jpg


کرم خاکی در طب سنتی کاربرد های فراوانی داشته است. به طور مثال در زمان های گذشته مردم چین و ژاپن از پودر کرم خاکی در مصارف پزشکی استفاده می کردند بخصوص در معالجه سردردها و یا تب لرزها و امروزه مشخص شده است که در بین کرم های خاکی ماده آلی به نام لمبروفرین وجود داردکه می تواند درجه حرارت بدن انسان را پایین بیاورد.
همینطور به صورت قرص و امپول در کمک به بهبود انواع بیماری ونارسای مختلف خصوصا افرادی که نیاز به شیمی درمانی وجراحیهای سنگین دارند.در کشورچین از این ماده برای تولید داروی ضد ویروس سم ضد توموروپماد جلدی برای درمان اگزما وتبخال استفاده میشود.Kinjanin phu
گروه تولیدی ممتاز مفتخر است که توانسته با تکیه بر دانش بومی و تخصص پرسنل خود،گامی مهم در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) پیرامون سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی بردارد.


لینک منبع : موارد مصرف روغن کرم خاکی


pl403021-11kw_rice_bran_oil_machine_of_sesame_seed_production_120mm_worm_diameter.jpg
 
بالا