• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

نگاهي به تويوتا کمری 2015 پيش از عرضه رسمي به بازار

zohreh

کاربر ويژه
2015-Toyota-Camry.jpg  • [*=center]در کمری 2015 بیش از 2000 قطعه جدید بکار رفته.
    [*=center] طول خودرو 4.5 سانتیمتر و محورهایش یک سانتیمتر بزرگتر شده.
    [*=center] دو مدل جدید با نام XSE و Hybrid SE به خانواده کمری اضافه شده.
    [*=center] افزوده شدن 2 رنگ نقره ای متالیک (Celestial Silver Metallic) و یاقوتی (Ruby Flare Pearl).
    [*=center] از مراحل طراحی (در میشگان) تا ساخت (در کنتاکی) آن بیش از 7000 آمریکایی شرکت داشته.
2015 Toyota Camry XSE
بالاخره فیس لیفت گسترده اتفاق افتاد و طراحان ژاپنی برای مدل 2015 کمری پا روی تمام اصول خود گذاشته اند! آنها کمری را کاملا شبیه تویوتا آوالون کرده اند؛ نتیجه این کار خودرویی شده با سپرهای جدید و ورودی هوای بزرگ، چراغ های کشیده بزرگتر و قاب جدید آینه ها.
2015 Toyota Camry XLE
مثل همیشه چهره اسپرت کمری را باید در مدل های SE دید؛ مدلی که از سال 2011 به بازار آمد و تقریبا 45 % کل فروش کمری را به خود اختصاص داده است. مدل جدید کمری SE را میتوان با داشتن روکش های مشکی رنگ درون سپر جلو براحتی تشخیص داد.

اما تویوتا برای نسخه های 2015 کمری، مدل جدیدی را با نام XSE آماده کرده که یک قدم از SE جلوترست و مهم ترین ویژگی هایش در تعلیقی تیون شده، بهبود سیستم فرمان و رینگ های 18 اینچی خلاصه می شود.

درون کابین کمری 2015 به گفته تویوتا از موادی استفاده شده که عایق صوتی بهتری نسبت به گذشته هستند، مثلا کفپوش خودرو 30 درصد کمتر از گذشته صدا را به کابین منتقل می کند. همچنین صفحه کیلومتر تغییر کرده و مجهز به یک مانیتور 4.2 اینچی TFT شده، برای کنسول مرکزی هم خروجی برق 12 ولت به همراه پورت USB و سیستم سفارشی شارژ وایرلس برای اسمارت فون ها (برای اولین بار در جهان) تعبیه شده است.

منبع : گجت نیوز | gadgetnews.ir


 
بالا