• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

واژینوپلاستی چیست؟

tfoorooghi

New member

واژینوپلاستی (همچنین به عنوان کولپورافی خلفی شناخته می شود) روشی است که برای سفت کردن واژن طراحی شده است. یک جایگزین، سفت کردن غیرتهاجمی واژن از طریق گرم کردن بافت‌ها با امواج رادیویی فرکانس یا لیزر است. بیماران با سستی قابل توجه ممکن است سودی از این درمان ها نداشته باشند و ممکن است کاندیدای بهتری برای سفت کردن جراحی با واژینوپلاستی باشند.برای ارتباط با دکتر خوب واژینوپلاستی در تهران اینجا کلیک کنید

دلایلی که بیماران تمایل به انجام واژینوپلاستی دارند​

پس از زایمان، زنان ممکن است از شلی واژن شکایت داشته باشند که در نتیجه کشش بافت ها و جدا شدن ماهیچه ها به وجود می آید، گاهی اوقات تا حدی که تامپون می افتد و این کمبود تن می تواند به اختلال عملکرد جنسی کمک کند.

واژینوپلاستی چه کاری انجام می دهد؟​

واژینوپلاستی ماهیچه های جدا شده را به هم نزدیک می کند و پوست مخاط اضافی از قسمت پشت واژن برداشته می شود. پوست خارجی را نیز می توان برای ظاهری زیباتر برداشت.

بیهوشی برای واژینوپلاستی​

در حالی که واژینوپلاستی را می توان تحت بیهوشی موضعی انجام داد، بسیاری از افراد ترجیح می دهند آن را تحت بیهوشی عمومی انجام دهند.

آماده شدن برای واژینوپلاستی​

از بیماران خواسته می شود که قبل از جراحی، آماده سازی روده را انجام دهند.

روش واژینوپلاستی​

پس از تعیین مقدار سفت کردن، یک گوه به شکل پای مشخص می شود تا پوست اضافی را که باید از داخل واژن برداشته شود، مشخص می کند. در زیر پوست، بافت ها با بخیه های قوی سفت می شوند. هنگامی که کانال واژن سفت شد، پوست مخاطی بخیه زده می شود. اگر پوست بیرونی بیرون زده باشد، برای نتیجه زیبایی بیشتر می توان آن را کاهش داد.
 
بالا