• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

چرا خانم ها بلیچینگ واژن را با لیزر انتخاب می کنند؟

tfoorooghi

New member

زنان اغلب به دلایل معتبر تمایل به سفید کردن دستگاه تناسلی در لندن دارند. بلیچینگ واژن فقط به دلایل زیبایی انجام می شود و هیچ مزیت پزشکی شناخته شده ای از درمان وجود ندارد. با این حال، زنان می توانند افزایش قابل توجهی در اعتماد به نفس و رفاه عاطفی ایجاد کنند. هدف رعد و برق واژن بهبود ظاهر زیبایی شناسی فرج است که ممکن است به کاهش اعتماد به نفس کمک کند. بسیاری از زنان تمایلی به بحث در مورد موضوع تیره شدن پوست که بر اندام تناسلی تأثیر می گذارد که ممکن است منجر به احساس خودآگاهی فزاینده آنها در طول فعالیت جنسی شود، ندارند. در بسیاری از موارد، پرپیگمانتاسیون روی لب یا فرج ممکن است هنگام پوشیدن انواع خاصی از لباس‌های زیر یا لباس شنا قابل توجه باشد و بسیاری از زنان را از موقعیت‌های اجتماعی خاص دوری کند.برای ارتباط با بهترین دکتر روشن کردن واژن در تهران کلیک کنید
بلیچینگ ناحیه تناسلی هنگامی که توسط یک متخصص زنان معتبر در یک محیط پزشکی منظم انجام می شود، یک روش ایمن و موثر برای کاهش رنگدانه های موثر بر فرج، لابیا یا بیرونی واژن است. ما توصیه می کنیم از روش های بالقوه ناایمن DIY سفید کردن واژن خودداری کنید. انجام درمان بلیچینگ ناحیه تناسلی در مرکز جراحی به کاهش بسیاری از خطراتی که به طور سنتی با درمان‌های بلیچینگ خانگی در منزل مرتبط است، کمک می‌کند.

 
بالا