• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

چطور به کمک ifttt نتایج زنده مسابقات ورزشی را از طریق ایمیل، پیامک یا روش‌های دیگر دریافت کنیم؟

ناهید

متخصص بخشتمایل دارید تا مدام از اخبار و نتایج بدست آمده توسط تیم محبوب ورزشی خود مطلع باشید؟ کانال ESPN در ابزار بی نظیر ifttt این امکان را به سادگی در اختیار شما قرار می دهد تا از اخبار و نتایج مسابقات دلخواه ورزشی خود از طریق ایمیل، پیامک، اعلانیه در تلفن یا روش های متنوع دیگر مطلع شوید. شما حتی می توانید تعریف کنید که در صورتی که تیم محبوب تان در مسابقه ای پیروز شد بصورت خودکار بر روی صفحه توییترتان پست شود.

پیش از این نیز ifttt.com را باز نموده و سپس در حساب خود وارد شوید، اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا این کار را انجام دهید. شما می توانید به کمک این سرویس بسیاری از امور دیجیتالی روزانه خود را بصورت خودکار به سرانجام برسانید. حال برای اتصال به کانال ورزشی ESPN باید یک Trigger جدید ایجاد کنید.
ایجاد دستورالعمل:

پس از ورود به ifttt روی Creat a Recipe و پس از آن روی this کلیک کنید. از بین کانال های موجود ESPN را برگزینید و از صفحه جدید باز شده Active را انتخاب و سپس قوانین و شرایط استفاده را قبول کنید، حال روی Continue to Next Step بزنید تا وارد مرحله بعدی شوید. در این مرحله شما می توانید انتخاب کنید که به دنبال کدامیک از امکانات ESPN هستید، می توانید موارد زیر را انتخاب کنید:


  • آخرین اخبار مهم
  • اخبار ورزشی
  • اخبار یک تیم ورزشی خاص
  • آغاز بازی جدید
  • بروز رسانی بازی ها
  • نتیجه نهایی بازی
پس از انتخاب یکی از موارد بالا می توانید نوع ورزش مورد علاقه و پس از آن تیم مورد نظر خود را انتخاب کنید تا شرط دستور العمل کامل شود. به عنوان مثال اگر آغاز بازی جدید را انتخاب نموده و سپس لیگ اسپانیا و در نهایت تیم بارسلونا را انتخاب کنید، از این به بعد هر وقت این تیم بازی جدیدی داشته باشد شرط برقرار شده و دستوری که در ادامه انتخاب خواهید کرد اجرا خواهد شد.


در مرحله آخر روی then کلیک کنید تا عملیاتی که قصد دارید پس از برقراری شرط ایجاد شود را تعریف کنید. در این قسمت لیستی از سرویس های مختلف نمایش داده می شود شما می توانید تعریف کنید که از طریق سرویس های ابری مثل دراپ باکس، درایو، اسکای درایو یا باکس و غیره اطلاع رسانی انجام شود یا اطلاع رسانی از طریق پیامک، ایمیل، فیس بوک، توییتر، اورنوت و چندین و چند سرویس دیگر صورت پذیرد.


 
بالا