• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

چگونه نرم افزارهای تقلبی ویندوز فون را به مایکروسافت گزارش دهیم

Reza Sharifi

مدير ارشد تالار

آموزش : چگونه نرم افزارهای تقلبی را به مایکروسافت گزارش دهیم توسط: میثم تراشیه در آموزش, اختصاصی وینفون مرداد ۲۳, ۱۳۹۳ ۳ دیدگاه 492 نمایش

اگر جزو همراهان همیشگی ما باشید حتما تا به حال مطلب ” بررسی : بازی ها و برنامه هایی که نباید نصب کنید ” را دیده اید. پیرو این نوشته عده ای از دوستان از ما خواستند نحوه گزارش این گونه بازی ها و نرم افزار ها به مایکروسافت را آموزش دهیم. هر چند این کار چندان هم دشوار نیست اما تصمیم گرفتیم تابع نظر مخاطبان باشیم. ضمن اینکه با پیگیری ما و برخی دوستان یکی از بازی های معرفی شده در مطلب فوق از استور برداشته شده و معلوم می شود مایکروسافت به گزارشات ما توجه می کند. پس بهتر است خودمان با این کار به بهتر شدن وضعیت استور ویندوزفون کمک کنیم. پس این شما و این آموزش گزارش نرم افزار های تقلبی.
آموزش :
۱- ابتدا شما به استور می روید و هنگامیکه با یک بازی یا برنامه تقلبی مواجه شدید از نوار سمت چپ صفحه استور روی گزینه Report concern to Microsoft کلیک کنید.
اگر از گوشی ویندوزفونی خود استور را باز کرده اید باید مطابق شکل زیر به بخش details برنامه یا بازی مورد نظر رفته و روی گزینه علامتگذاری شده تپ کنید.


2- ممکن است طبق تصویر زیر در این مرحله اطلاعات حساب کاربری مایکروسافت از شما پرسیده شود. قسمت های مرد نیاز را پر کرده و Sign in کنید.


3- حالا صفحه ای باز می شود که در آن علت نگرانی شما پرسیده می شود تا دست اندرکاران مایکروسافت متوجه دلیل گزارش شما شوند. پس دلیل گزارش را تیک بزنید و روی گزینه Submit تپ کنید.


برای گزارش نرم افزار های تقلبی بیشتر گزینه Misleading app مد نظر ماست. اما ممکن است گزارش شما دلیل دیگری داشته باشد. به همین منظور گزارش تمام دلایل را در قالب تصویر زیر می بینید. برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی لطفا روی آن کلیک کنید.


4- در انتها و بعد از تایید شما صفحه ای با مضمون تشکر از شما مشابه شکل زیر نمایان خواهد شد.


روی گزینه Okay تپ کنید تا دوباره به صفحه استور بازگردید.
 
بالا