• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

یک والپیپر استثنایی برای گوشی اندرویدی شما!

Topaz

متخصص بخش تلفن همراه
Live Wallpaer یکی از قاتلان اصلی شارژ باتری اسمارت فون‌ها است اما بعضی مواقع برخی از آن‌ها آن قدر در نگاه‌های ابتدایی جذاب و گیرا هستند که به راحتی نمی‌شود از خیرشان گذشت و حداقل چند روزی میهمان اسمارت فون کاربران می‌شوند.
چند روز پیش به صورت کاملا اتفاقی یکی از جذاب‌ترین این لایو والپیپرها را دیدم و تصمیم گرفتم تا برای شما عزیزان نیز معرفی کنم. لایو والپیپر Tiny Phone People روایت‌گر یک شهر بسیار کوچک و انجام امور روزمره ساکنان آن است. با نصب این اپلیکیشن، هوم اسکرین شما محل زندگی مردمان کوچک و بسیار جذاب می‌شود. آن‌ها صبح‌ها از خواب بیدار می‌شوند، غذا می‌خورند، تفریح می‌کنند و حتی در ورزشگاه به ورزش کردن مشغول می‌شوند! و در پایان و هنگام شب به خواب می‌روند. این لایو والپیپر فوق العاده زیبا دارای چرخش کامل شب و روز به طور دقیق است که با استفاده از ساعت گوشی شما این چرخش صورت می‌پذیرد. گرافیک این برنامه هم به نظر فوق‌العاده می‌آید و در نگاه‌های اول بسیار گیراست. چرخش شبانه‌ روز، امکان انتخاب جنسیت آدمک‌ها، گرافیک بصری دیدنی، چند نوع نمای مختلف برای مشاهده آدمک‌ها از داخل یا بیرون خانه و در نهایت فعالیت‌های متفاوت شخصیت‌ها از مهم‌ترین ویژگی‌های این برنامه است. فقط نکته قابل ذکر و بسیار مهم در استفاده از این لایو والپیپر این است که حتما برای لذت بردن از زندگی خیالی این آدمک‌ها باید هوم اسکرین شما عاری از هرگونه آیکون و میانبر برنامه‌ها و بازی‌های مختلف باشد و گرنه با هوم اسکرین‌های شلوغ، این اپلیکیشن جذابیت خود را از دست داده و بدون استفاده می‌شود!


0014.jpg

0024.jpg

0042.jpg

0052.jpg


 
بالا