• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

۲۱ روش برای افزایش بازدید و سئو سایت (قسمت سوم)

doctor.sniff

New member
۷. برنامه تأیید شده
لینک بیلدینگ بدون تماس دستی؟ بله لطفا.
بسیار عجیب است که چطور برنامه‌های تأیید شده بدون کاربرد، از پایه‌های بازاریابی محسوب می‌شوند. بعضی از بهترین نمونه‌های برنامه تأیید شده، گوگل آنالیتیک و تویتر هستند. تمامی این برنامه‌ها به نوعی، فرآیند تأیید یا برنامه آموزشی هستند که باعث می‌شوند افراد و شرکت‌ها، پس از انجام فرآیند، نشان دریافت کرده و آن را در وب سایت خود قرار دهند. همان‌طور که همه می‌دانیم، این نشان‌ها، علاوه بر مفهوم اعتبار، بک لینک به سایتی که دوست دارید نیز محسوب‌ می‌شوند. این مسئله برای متخصصین سئو بسیار مفید است. ما آنقدر این ایده را دوست داریم که ایده اضافه کردن نشان‌های تأیید شده را به لیست پیشنهادی شرکت‌های اضافه کرده‌ایم.


۸. پیدا کردن مشتری احتمالی اجتماعی
تاکتیک بازاریابی پارتیزانی در عصر دیجیتال یعنی پیدا کردن مشتریان احتمالی در رسانه‌های اجتماعی از طریق تویتر.
کمی بر روی مشتریان محبوب تویتر خود بررسی کرده و عبارت‌های مربوط به محصولات یا خدمات خود را جستجو کنید. سپس به مطالب آنها پاسخ گفته و جواب‌هایی را که نیاز دارند، در اختیار انها قرار دهید. برای مثال، ما یک برنامه به نام Stride، طراحی کرده‌ایم که با جستجوی عباراتی مثل CRM Recommendation یا پیشنهادات CRM، یا Client tracking software یا نرم‌افزار پیگیری مشتری، به ما کمک کرد. داشتن این جستجوها باعث شد مشتریان احتمالی زیادی را بتوانیم پیدا کنیم


ادامه مطلب: http://digiseo.ir/post/c_showListObject/276_۲۱-روش-برای-افزایش-بازدید-و-سئو-سایت-(قسمت-سوم)
 
بالا