• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

۲۱ روش برای افزایش بازدید و سئو سایت (قسمت هفتم)

doctor.sniff

New member
۱۸. ترکیب کردن محصول
ترکیب کردن محصولات شما با محصولات جا افتاده و بزرگتر، ایده‌ای کاملا منطقی است. بسته به میزان عمق ترکیب شدن که شما در نظر دارید، این روش را می‌توان به صورت روش آسان نیز در نظر گرفت. هیچ مانع واقعی برای انجام این کار وجود نداشته و تنها شما زمان خود را سرمایه‌گذاری می‌کنید. در دنیای نرم‌افزار، چندین مثال از ترکیب شدن بازارها وجود دارد. موارد معروف Salesforce، HootSuite، Zendesk هستند. با توجه به مذاکرات ما با HootSuite، آنها 100 تا 500 نصب برنامه را در هر روز تجربه می‌کنند. تأثیر یک ترکیب، از نظر کاربران کسب شده، می‌تواند بسیار زیاد باشد. به علاوه، ترکیب کردن محصول معمولا نقطه شروع برای رابطه عمیق تر است.


۱۹. تحقیقات در صنعت
تبدیل شدن به صدای صنعت، می‌تواند تأثیر بسزایی در رشد داشته باشید. همان‌طور که ما در moz پی برده‌ایم، یکی از راه‌های انجام این کار، ایجاد تحقیق در صنعت و انتشار نتیجه است. با انجام این کار، نه تنها شما از نتایج برای خودتان استفاده می‌کنید، بلکه به نقطه مرجع هزاران نفر در صنعت خود محسوب می‌شوید.


ادامه مطلب: http://digiseo.ir/post/c_showListObject/280_۲۱-روش-برای-افزایش-بازدید-و-سئو-سایت-(قسمت-هفتم)
 
بالا