• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

๑۩๑۞๑۩๑ آخرین اخبار فوتبال اروپا و جهان ๑۩๑۞๑۩๑

bivafa81

کاربر ويژه
ويارئال با پيروزي فصل را به پايان رساند


زيردريايي زرد آخرين بازي‌ خود در فصل جاري رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتبال اسپانيا را با کسب يک پيروزي خارج از خانه به پايان رساند.

00029685.jpg
هفته پاياني رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتبال اسپانيا موسوم به لاليگا امروز (يکشنبه) با برگزاري يک ديدار پيگيري شد که در آن تيم ويارئال موفق شد با نتيجه 2 بر يک ميزبان خود رئال سوسيه‌داد را شکست دهد.

جوواني دوس سانتوس در دقيقه 26 و ايکه‌چوکوو اوچه در دقيقه 69 گل‌هاي زيردريايي زرد را به ثمر رساندند و کارلوس ولا در دقيقه دوم وقت‌هاي تلف شده نيمه دوم تنها گل ميزبان را زد. با اين نتيجه ويارئال همچون سوسيه‌داد 59 امتيازي شد و به خاطر کسب نتايج بهتر در بازي‌هاي رودرو جاي اين تيم را در رده ششم جدول رده‌بندي گرفت.

با وجود پيروزي ويارئال هر دو تيم جواز حضور در رقابت‌هاي ليگ اروپاي فصل آينده را کسب کردند، چرا که قهرمان و نايب قهرمان جام حذفي اسپانيا، ‌رئال مادريد و بارسلونا هر دو در رقابت‌هاي ليگ قهرمانانان حضور خواهند داشت و هر سه نماينده اسپانيا در ليگ اروپا از لاليگا خواهند بود.
 
بالا