• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

آفر ویژه سرور مجازی آلمان با نصب سی پنل رایگان..!

taninserver

New member
با احترام
کاربران عزیز
حضور طنین سرور از سال 1389 دربازار هاستینگ، ثبت دامنه و حضور در جمع سرویس دهندگان برتر ایران یکی از افتخارات ما است. این حضور درازمدت نه تنها باعث کسب تجربیات فراوانی برای طنین سرور شده‌است، بلکه ماندگاری در این بازار می‌تواند نشان از موارد متعددی باشد. طنین سرور مرکز ارائه خدمات مجازی بر بستر الکترونیک میباشــد،با وجــود مجهز بودن طنین سرور به سرور های قدرتـمند در دو قـاره اروپا و آمریکا این امـکان را برای شما کاربران گرامی فراهم آورده است که در نهایت سرعت و کیفیت تجــــارت و فــعالیت خود را بر بستر الکترونیک آغاز کنید. همچنین طنین سرور با بهرمندی از متخصصان سرور این اطمینان را به شما هوطنان عزیز میدهد که در نهایت امنیت و پشتیبانی منحصر به فرد از خدمات طنین سرور نهایت بهره را داشته باشید.

هم اکنون سرویس ویژه با قیمت ثابت= سرورم جازی آلمان با رم16 گیگابایت پردازنده 12 هسته ای و همچنین هارد 500 گیگ(قابل ارتقا) به همراه کنسول سرور و همچنین نصب سی پنل رایگان(سی پنل نال شده بدون هیچ باگ با تضمین) را فقط با قیمت 100 هزار تومان ارائه می دهد طنین سرور از جمله سایت هایی است که دارای نماد اعتماد می باشد.
سرور فوق 3 عدد موجود می باشد برای سفارش به لینک زیر بروید:
فناوران اطلاعات طنین سرور - سبد خرید

با تشکر از دوستان خوب ایران انجمن
 

alerterzab

New member
Аквариумные улитки: разновидности, содержание, уход, размножение, фото
Аквариумные ракообразные
<a href="https://aquafish.su/">Аквариумные растения</a>
 
بالا