• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

استخدام در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح 92

amin khan

مدیر انجمن
قابل توجه داوطلبین استخدام در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
با احترام و تشکر از کلیه داوطلبان گرامی‌که در فراخوان سال 1392 شرکت نموده‌اند، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند:
1- پس از پایان مهلت ثبت نام، مرحله اصلاح اطلاعات ارسالی آغاز گردید. لذا داوطلبان محترم می‌توانند، در صورت لزوم حداکثر تا تاریخ 27/3/1392 از طریق پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع، نسبت به درج اطلاعات خود اقدام نمایند.(شایان ذکر است که آخرین اطلاعات ارسالی به منزله اطلاعات تصحیح شده قلمداد می‌گردد)2- با توجه به کثرت ثبت نام داوطلبان و محدودیت استخدامی، اطلاعات دریافتی متقاضیان استخدام بر اساس اولویت‌های وزرات دفاع از جمله نوع دانشگاه، معدل، بومی‌بودن و ایثارگری و… بررسی گردیده و متعاقب آن چند برابر ظرفیت مورد نیاز از بین داوطلبان دارای اولویت دعوت به عمل آمده و بر اساس ضوابط و معیارهای گزینش وزارت دفاع، مورد ارزیابی و سنجش قرار خواهند گرفت.
3- در صورت لزوم شرایط آن دسته از داوطلبان محترم که مشمول بند 2 قرار نگرفته‌اند، در مرحله تکمیل ظرفیت مجددا بررسی خواهد شد.
4- به داوطلبان محترمی‌که در اولویت‌های موضوع بند 2 و 3 قرار نگرفته‌اند حداکثر تا پایان مرداد ماه سال جاری اطلاع رسانی خواهد شد.
شماره تلفن 23834138- 021 در ساعات اداری پاسخگوی سوالات داوطلبان گرامی‌خواهد بود.
صندوق پست الکترونیکی:
gozinesh@mod.ir
توجه !
با توجه به اهمیت و بعد حقوقی تکمیل فرم استخدامی، لطفا راهنمای مندرج در زیر هر یک از گزینه‌های فرم استخدامی‌را بهدقت مطالعه فرمایید.

توجه فرمایید که پس از تکمیل موفقیت آمیز فرم کد رهگیری شما برای فرآیندهای آتی، شماره کد ملی شما میباشد.
شرایط فوق را به دقت مطالعه نموده ام و آماده تکمیل “فرم ثبت نام” هستم
سایت اصلی: http://gozinesh.mod.ir/برگرفته از: http://iranestekhdam.ir/استخدام-وزارت-دفاع-و-پشتیبانی-نیروهای/#ixzz2W0Xw82Kg
 
بالا