• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

حافظه آیفون خود را افزایش دهید!

babiz

New member
دارندگان محصولات اپل همیشه دوست دارند که این کمپانی مسئله افزایش حافظه را به نوعی حل کند، مثلا بر روی محصولات خود شیار کارت حافظه قرار دهد یا امکان بهره‌بری از OTG را برای محصولات خود فراهم سازد تا کاربران بسته به نیازی که دارند بتوانند علاوه بر حافظه داخلی دستگاه یک حافظه جانبی هم به آن اضافه کنند یا با وجود قابلیت OTG بتوانند فایل‌های خود را به راحتی انتقال دهند. البته همین حالا هم روش‌هایی برای انتقال فایل بین دستگاه‌های اپل وجود دارد، اما همگی وقت‌گیر، کمی مشکل و درکل دردسرزا هستند. اما اکنون کمپانی pqi یک فلش مموری OTG طراحی، تولید و به بازار عرضه کرده است که یک سر آن پورت لایتنینگ و سر دیگر آن پورت USB قرار گرفته است. اما این :/.'لش مموری بالاخره مسئله افزایش حافظه محصولات اپل را رفع کرده است و کار شما را بسیار راحت‌تر ساخته است.

394906_227.jpg
 

babiz

New member
البته ناگفته نماند که این فلش مموری فقط با محصولاتی که دارای رابط لایتنینگ هستند سازگار است و طبق گفته کمپانی لیست محصولاتی که با این فلش مموری سازگار هستند عبارت است از iPhone 6/6 Plus, iPhone 5/5s/5c, iPad Air, iPad 4, iPad mini I/II, iPod touch 5. استفاده از این فلش مموری برای محصولات اپل بسیار ساده است و اصلا لازم به جیل‌برک نیست بلکه فقط کافیست پس از خرید این محصول، شما یک اپلیکیشن رایگان را با نام iStick دانلود و بر روی دستگاه خود نصب نمایید. برای راحتی بیشتر شما کمپانی pqi بر روی جعبه این محصول QR Code دانلود نرم‌افزار iStick را هم قرار داده است. بنابراین شما می‌توانید هر نوع فیلم، عکس یا فایلی را بر روی این فلش مموری بریزید و سپس به‌راحتی به دیگر دستگاه‌هایی که دارای رابط USB یا Lightning هستند منتقل نمایید.
394907_334.jpg

 

babiz

New member
این فلش مموری در چهار حجم 8, 16, 32 و 64 گیگابایت تولید شده است که فقط حجم 16 گیگابایت آن در بازار موجود است. امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد ورود حجم‌های دیگر این فلش مموری جذاب باشیم.
394908_402.jpg

 
بالا