• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

آقای ولاسکو، باز هم برای ایران: به مرحله نهایی صعود کردیم

Reza Sharifi

مدير ارشد تالار

خاویر ولاسکو، سرمربی افتخار آفرین و محبوب سابق تیم ملی والیبال ایران، که این روزها مربی آرژانتین شده است، با شکست تیم والیبال آمریکا، راه ایران را برای صعود به مرحله نهایی گشود. سرمربي تيم واليبال آرژانتين گفت: ما در بسياري از فاکتورها از آمريکا بهتر بوديم و خوشحالم که اين تيم را شکست داديم.[ولاسکو: براي هر توپ جنگيديم]

خولیو ولاسکو اظهار کرد: خیلی خوشحالم که توانستیم آمریکا را شکست دهیم. آمریکا تیمی است که همیشه برای شاگردانم مثال می زنم و از آن ها به عنوان یک الگو یاد می کنم. از بازیکنانم خواسته بودم که در این مسابقه برای تک تک توپ ها بجنگند. ما در بسیاری از فاکتورها از آمریکا بهتر بودیم. اما هنوز نتوانستیم در سطحی که من انتظار دارم ظاهر شویم. ما در این شهر دو پیروزی بدست آوردیم که نتایج خوبی برای ما محسوب می شود. مطمئن هستم سال آینده بهتر ظاهر خواهیم شد و می توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.
به گزارش ایسنا، خاویر فیلاردی کاپیتان آرژانتین نیز گفت: خوشحالم که در این مسابقات فرصت بازی کردن با تیم های بزرگ دنیا را پیدا کردیم. خوشحال تر هستم زیرا چندتای آن ها را شکست دادیم. بازی با آمریکا سخت بود. این سختی شیرینی برد را بیشتر کرد.
 
بالا