• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

آموزش صوتی و تصویری حروف الفبای انگلیسی + طرز نوشتن

BLaDe

متخصص بخش زبان
این فایل فلش حروف الفبای انگلیسی را در قالب یک فایل فلش به شما آموزش می دهد ... این آموزش بسیار حرفه ای است و حروف را تلفظ کرده ، مثالی برای هر حرف می زند ، طرز نوشتن و خواندن آن را یاد می دهد و صدای هر حرف را برای شما تلفظ می کند ... آخه دیگه چی میخواید ... از این خفن تر میخواید ؟:خنده2:


رمز فایل : www.iranjoman.com


ABC.jpg


 

پیوست ها

 • Alphabet ( www.iranjoman.com ).rar
  1.2 مگایابت · بازدیدها: 61
آخرین ویرایش:

BLaDe

متخصص بخش زبان
خب من اومدم که دو فایل تصویری دیگر با فرمت Mp4 قرار بدم که باز هم حروف الفبای انگلیسی رو به صورت صوتی و تصویری به همراه طرز نوشتن اونها در قالب کارتون مانند آموزش میده ...
این دو فایل برای آموزش زبان آموزانی که در سطح Starter هستند و تازه میخوان زبان رو یاد بگیرن و با حروف آشنا بشن مفید هست ...

:احترام:
 

پیوست ها

 • Alphabet 1.rar
  5.4 مگایابت · بازدیدها: 19
 • Alphabet 2.rar
  5.2 مگایابت · بازدیدها: 23
آخرین ویرایش:

BLaDe

متخصص بخش زبان
خب حالا میخوام براتون یه فایل PDF بذارم که داخلش حروف الفبای انگلیسی رو به ترتیب براتون نوشته و میتونید برای تدریس حروف از این فایل استفاده کنید .. مثلا میتونید حروف رو روی برگه آچار پرینت بگیرید و داخل حروف رو رنگ کنید و با فلش نحوه نوشتن هر حرف رو کنارش نشون بدید و هنگام تدریس از اونا استفاده کنید ... :زبون:
این فایل حجم زیادی نداره و فقط 2 مگابایت ناقابله ... :خنده2::سوت:

Alphabets.jpg
 

پیوست ها

 • Alphabet.rar
  2 مگایابت · بازدیدها: 13
بالا