• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

انتشار تصاویر جدید از Battlefield: Hardline

Mahdi Askari

مدير فنی
bf-hardline-key-art-evuksq-672x372-640x280.jpg
شرکت EA و استودیو Visceral Games سازنده عنوان شوتر اول شخص Battlefield: Hardline به تازگی دسته ای تصاویر جدید از نقشه ها و حالت های عنوان Battlefield: Hardline منتشر کردند که برای علاقه مندان به این بازی جالب خواهد بود. Battlefield: Hardline نسخه فرعی از سری بازیهای مشهور Battlefield از رقبای دیرینه فرنچایز Call of duty است. در این نسخه دیگر خبری از جنگ بین کشورها نیست بلکه جنگ بین پلیس و خلافکارها در میان است و شما در نقش پلیس ظاهر می شوید.
طبق گفته سازندگان بازی این نسخه دارای ۹ نقشه به نام های Downtown, Bank Job, The Block, Dust Bowl, Hollywood Heights, Growhouse, Derailed, Riptide و Everglades است. همچنین از ۷ حالت نیز به نام های Conquest, Team Deathmatch, Heist, Blood Money, Hotwire, Rescue وCrosshair بهره می برد. شما باید در هریک از این حالت ها ماموریت های خاص خودشان را طی کنید. Battlefield: Hardline با موتورگرافیکی فراسبایت ۳ توسط استودیو Visceral Games با همکاری استودیو سازنده اصلی فرنچایز Battlefield یعنی DICE برای PC,PS4,XBOX ONE,XBOX 360,PS3 در دست توسعه می باشد. این عنوان ابتدا قرار بود پاییز ۲۰۱۴ روانه بازار شود اما متاسفانه با تاخیر چند ماهه جهت بهینه سازی بیشتر بازی رو به رو شد و حال برای انتشار در ۱۷ مارس از سوی شرکت EA برنامه ریزی شده است. شما می توانید در ادامه به تماشای تصاویری از محیط این بازی بپردازید :

 
بالا