• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

انوشیروان ارجمند: نمایش «هر کس با تنهایی‌اش» واقعیتی اجتماعی را نشان می‌دهد

*pooneh*

متخصص بخش سینما،تلویزیون و تئاتر
[h=3]یازدهمین اجرای «هر کس با تنهایی‌اش» با احترام به زنده یاد مهری ودادیان تقدیم شد. این اجرا میزبان هنرمندانی چون انوشیروان ارجمند، شیرین یزدانبخش، علی‌رضا آقاخانی و سونیا پوریامین بود.
20140811100953_69.jpg
به گزارش سينماخبر ، انوشیروان ارجمند در پایان اجرا با اشاره به انتخاب متن نمایشنامه اذعان کرد: «نمایش یک واقعیت اجتماعی را به تصویر می‌کشد، سیاست‌زدگی، بحران خانواده از مضامین نمایش است، حضور تماشاگر در اجرا اهمیت خاصی دارد و لازمه موفقیت در آن به ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مخاطب است مانند تعزیه و روحوضی که بر محور تماشاگر شکل می‌گیرد. همچنین انتخاب بازیگران به درستی انجام شده و حس عاطفی به مخاطب منتقل می‌شود.»

شیرین یزدانبخش هم که در میان تماشاگران حاظر بود گفت: «مفهوم نمایش یک واقعیت اجتماعی است»

او با استناد به یکی از دیالوگ‌های نمایش «خوبی و بدی در کنار هم معنا پیدا می‌کنند، بدی را نمی‌توان حذف کرد» گفت: «دنیای ما هم همین‌طور است، همچون گذشته که در دوران ناپلئون هزاران نفر کشته شدند تا بدی را ازبین ببرند ولی این امر محقنشد. »

یزدانبخش بازی بازیگران را مطابق نقش دانست و بیان کرد: «بازیگران بسیار زیبا و باور پذیر روی صحنه ظاهر شدند و باید به کارگردان نمایش تبریک گفت.»

در این نمایش گلچهره سجادیه، هوشنگ قوانلو، سید جواد یحیویی، مهدی فریضه، پانته آ تاج بخش ،مژده دایی و امیرحسین متین ‏فر نقش‌‏آفرینی می کنند و الهه حاجی‌‏زاده و علیرضا سردشتی به عنوان گروه کارگردانی نمایش، سید مهدی احمدپناه را همراهی می‌کنند.

علاقه‌مندان به دیدن این نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند یا با شماره 09397398279تماس بگیرند.


 
بالا