• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

تبلیغات اینترنتی

doctor.sniff

New member
تبلیغات اینترنتی هنوز نو پاست و تبلیغات‌چی‌ها هنوز در حال تحقیق و بررسی‌اند که آیا تبلیغ در اینترنت هم شبیه تبلیغ در مطبوعات، تلویزیون و تابلو آگهی است یا نه. در حقیقت باید بگویم که تبلیغات اینترنتی آمیزه‌ای از تمام این تبلیغات است.
تبلیغات اینترنتی شبیه تبلیغ در مطبوعات است، چون با وجود آنکه این تبلیغ روی سایت می‌رود، باز هم حاشیه و مرز مشخص و معینی دارد. می‌توان این‌طور به قضیه نگاه کرد. وقتی روزنامه را ورق می‌زنید هیچ‌وقت برای تشخیص مقاله از تبلیغ مشکلی ندارید، چون آگهی‌های روزنامه کادر مشخص دارند و اغلب اوقات این آگهی‌ها کوچکند و یک صفحه‌ی کامل را به تسخیر خود در نمی‌آورند. آگهی‌های اینترنت هم همین‌طور هستند. بیشتر این آگهی‌ها داخل چیزی به نام بنر قرار می‌گیرند (مربع یا مستطیلی که حاوی آگهی شماست و در بالا و یا پایین صفحه نمایش داده می‌شوند).
البته آگهی‌های اینترنتی شبیه آگهی‌های بازرگانی تلویزیونی هم هستند. چون تبلیغات اینترنتی نیز با انیمیشن و فیلم توجه بیننده را جلب می‌کند.
آگهی اینترنتی شبیه تابلو آگهی نیز هست، چون هر دو این نوع باید توجه بیننده را به خود جلب کنند و در مورد اتفاقی که در شرف وقوع است اطلاعاتی بدهند.
مثل رسانه‌های دیگر، تبلیغ در اینترنت هم جنبه‌های مثبت و منفی خاص خود را دارد.
نکات مثبت تبلیغات اینترنتی


ادامه مطلب: http://digiseo.ir/post/c_showListObject/271_تبلیغات-اینترنتی
فایل پی دی اف: http://fsnet.ir/home/1/files/تبلیغات اینترنتی.pdf
 
بالا