• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

حاشیه مراسم قرعه کشی جام برزیل/تصاویر

رضــrezaــا

کاربر ویژه
مراسم قرعه کشی جام جهانی هم اکنون در برزیل در حال برگزاری است که در این مراسم فوتبالیست ها و سرمربی های مشهور بسیاری شرکت کرده اند.

*خبرنگاران در جريان مراسم اجازه عکس گرفتن ندارند. به همين منظور فيفا به صورت آن‌لاين عکس‌ها روي خروجي سايت خود قرار مي‌دهد.
*امکانات ورزش و شهرهای میزبان برزیل به حضار معرفی شد.

189687_811.jpg*زمانی که بلاتر روی سن آمد تمام حضار یک دقیقه به احترام فوت ماندلا سکوت کردند.

*کلیپی از میزبانی‌های قبل در کشورهای مختلف پخش شد.

* کلیپی از تمامی تیم های حاضر در جام جهانی در سالن پخش شد

*در کليپ مربوط به ايران گل رضا قوچان‌نژاد به کره‌جنوبي به تصوير کشيده شد.

*زماني که پله روي سن آمد، در سالن چهره کي‌روش را نشان دادند که براي اسطوره فوتبال برزيل دست مي‌زد.

*بلاتر روی سن به حاضرین گفت: امروز خیلی خوشحالم کشوری که 5 بار قهرمان جهان شده است این حق را دارد که دوباره میزبان جام جهانی شود. برزیل کشوری با فرهنگ‌های مختلف فوتبالی است که در سرتاسر جهان همه این کشور را در این زمینه به خوبی می‌شناسند.

*شهرهاي جام جهاني با معرفي سائوپائولو آغاز شد.

189688_561.jpg*از میان مربیان اولین مربی که به روی سن آمد دل بوسکه، سرمربی قهرمان دوره قبل بود که با جام روی سن آمد. دل بوسکه جام را تحویل داد و سن را ترک کرد.

189689_304.jpg


*قرعه کشی مسابقات جام جهانی 2014 برزیل امشب برگزار شد که تیم ملی فوتبال برزیل در گروه A مرحله مقدماتی جام جهانی با تیم‌های مکزیک، کامرون و کرواسی همگروه شد.

189690_930.jpg* کاناوارو گوی ایران را برداشت تا تیم ملی در کنار آرژانتین و نیجریه قرار بگیرد.

* تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی مسابقات جام جهانی 2014 برزیل با تیم‌های آرژانتین و نیجریه و بوسنی همگروه شد.

*ایتالیا و انگلیس که به هم خوردند جو سالن هم سر و صدای زیادی بلند شد.

*وقتی که ایتالیا به گروه مرگ رفت و با اروگوئه همگروه شد، کاناوارو ناراحت شد.

189691_587.jpg


189692_630.jpgفهرست تيم‌هاي صعود کرده به جام جهاني 2014 به شرح زير است:


ميزبان: برزيل

آسيا: ژاپن، استراليا، ايران و کره‌جنوبي

اروپا: هلند، ايتاليا، بلژيک، سوييس، آلمان، اسپانيا، روسيه، انگلستان، بوسني و هرزگوين، پرتغال، فرانسه، يونان و کرواسي

آمريکاي شمالي و حوزه درياي کاراييب: آمريکا، کاستاريکا، هندوراس و مکزيک

آمريکاي جنوبي: آرژانتين، کلمبيا، شيلي، اکوادور و اروگوئه

آفريقا: نيجريه، ساحل عاج، کامرون، غنا و الجزاير

گروهبندي اين رقابت‌ها به شرح زير است:

189693_865.jpgنظرات مختلف پس از پایان مراسم قرعه کشی


اشکان دژاگه در مورد رویارویی با آرژانتین و لیونل مسی که ممکن است مقابل او قرار بگیرد گفت: این اتفاق جالب می‌شود. آرژانتین بسیار قدرتمند است اما شانس پیروزی مقابل نیجریه و بوسنی داریم. کی روش این گروه را دیده و قطعا می‌داند چطور باید کار کند. او در اردوی بعدی تیم ملی ایران به بازیکنان نکات لازم را گوشزد می‌کند.

جواد نکونام در مورد مهار مسی عنوان کرد: مهار مسی کار یک نفر نیست. به غیر از آرژانتین که اگر تغییر می‌کرد شاید گروه بهتر می‌شد دیگر باید قبول کنیم که در جام جهانی همین شرایط وجود دارد. قرار نیست بگوییم که آرژانتین را می‌بریم اما باید در کل بگوییم گروهمان خوب است. نکونام در مورد اینکه ایران در صورت صعود به مرحله بعد ممکن است با فرانسه روبرو شود، اظهار داشت: حاضرم از گروهمان بالا برویم و به هر تیمی که می‌خواهد بخوریم.

علیرضا منصوریان پس از قرعه‌کشی رقابت‌های جام‌جهانی 2014 به تسنیم گفت: فکر می‌کنم ایران با قرعه خوبی روبه‌رو شده است اما ما باید از همین لحظه به فکر بازی‌های دوستانه باشیم. وی ادامه داد: باید در 3 جبهه خود را برای بازی‌های دوستانه آماده کنیم. باید با تیم‌هایی از آمریکای‌جنوبی، اروپا و آفریقا بازی دوستانه انجام دهیم تا با آمادگی کامل در جام‌جهانی حضور پیدا کنیم. شخصاً از این قرعه رضایت دارم. بچه‌ها هم دوست داشتند با یک تیم خوب و تراز اول دنیا هم‌گروه شوند و سایر تیم‌های گروه هم به گونه‌ای باشند که امکان صعود به مرحله بالا وجود داشته باشد.

مهدی مهدوی‌کیا پس از قرعه‌کشی جام جهانی 2014 اظهار داشت: قرعه‌کشی جام جهانی برای ما جذاب شد. با حضور آرژانتین می‌توانیم یک بازی جذاب داشته باشیم. وی در ادامه به تمایل مردم ایران برای بازی با بوسنی اشاره کرد و گفت: تیم ملی بوسنی نسبت به دیگر تیم‌های اروپایی حریف بهتری برای تیم ایران خواهد بود. کاپیتان پیشین تیم ملی بازی اول این تیم با نیجریه را بسیار با اهمیت خواند و تاکید کرد: ایران شانس پیروزی در این بازی را دارد.

ینسنت کومپانی، مدافع بلژیکی منچسترسیتی: بلژیک، الجزایر، کره جنوبی و روسیه؛ گروهی جالب اما خطرناک است. حق مخفی شدن نداریم و محکوم به صعود به یک هشتم نهایی هستیم.

گرث بیل، هافبک ولزی رئال مادرید: انگلیس در گروه سختی قرار گرفته است. در کل می‌توان شاهد بازی‌های مهیجی در جام جهانی از جمله آلمان- پرتغال و اسپانیا- هلند باشیم.‬

زمان بندی بازی های ایران در جام جهانی

-تيم ملي ايران در اولين بازي خود 26 خرداد ساعت 16 به وقت محلي در کوريتيبا به مصاف نيجريه خواهد رفت .
 
بالا