• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

دانلود آهنگ به سوی تو از داریوش رفیعی و کوروس سرهنگ زاده

admin

Administrator
عضو کادر مدیریت
به به! خدمت شما رسیدم با معرفی یک آهنگ بی نظیر و بسیار زیبایی که احتمالاً اکثر شما اون رو شنیده باشید. آهنگ آرام بخش و شنیدی "به سوی تو" که به گمانم اولین بار اون رو داریوش رفیعی خوانده باشه و بعدها توسط خوانندگانی از جمله کوروس سرهنگ زاده بازخوانی شده است، که شخصاً آهنگ خوانده شده توسط کوروس سرهنگ زاده رو بیشتر میپسندم. البته بنده در این پست این آهنگ رو از هر دو خواننده ی نام برده شده قرار دادم.

به سوی تو، به طرف کوی تو، به پای جان آیم/به آرزوی تو، مگر تو را تو جویم، که جانفزایی/نشان تو گه از زمین گاهی ز آسمان جویم/رهی اگر پویم، ره تو می پویم، بگو کجایی/کی به جز/به راه تو، راه دگر گذرم/به غیر نام تو نام دگر نبرم/به دیده ی حیران، خموش و سرگردان، به جستجویت/بیا به سوی من، بیا به سوی من، بیا به سویم/بیا به سوی من، فرشته خوی من، فرشته رویم/تویی در خیال من، بازآ رمیده غزال من/ای جان پرور، بیا که بار دگر ببینمت یک نظر/به دیده ی حیران، خموش و سرگردان، به جستجویت/بیا به سوی من، بیا به سوی من، بیا به سویم/بیا به سوی من، فرشته خوی من، فرشته رویم

حس زیبا و لطیف شاعرانه ی ایرانی را تجربه کنید با آهنگ "به سوی تو"
داریوش رفیعی و کوروس سرهنگ زاده
 

پیوست ها

  • Be souye to (Darush-rafiee).zip
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 38
  • Be Souye To (kuros sarhang zadeh).zip
    1 مگایابت · بازدیدها: 30

admin

Administrator
عضو کادر مدیریت

جهت ثبت لینک جدید مطلب در موتور های جستجو، بدین وسیله عمل مدیریتی اطلاع رسانی میشود.

 
بالا