• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سایت خود را همین امروز راه اندازی کنید

mamerz

New member
اين روزها داشتن يک وب سايت که بتواند کار و حرفه شما را به ديگران معرفي کند و تا حدي برايتان جنبه تبليغاتي داشته باشد، بسيار ضروري به نظر مي‌رسد. افراد بسياري هستند که دوست دارند سايتي را براي خود داشته و از آن يا براي کسب درآمد يا براي به‌دست آوردن سرگرمي استفاده کنند.


در حال حاضر طراحي وب سايت يکي از موضوعات اصلي مربوط به اينترنت و رايانه‌ها است. به طور معمول افرادي که به طور تخصصي در زمينه طراحي سايت و برنامه‌نويسي تحت وب کار کرده باشند، قادر به ايجاد يک وب‌سايت هستند اما در سطحي پايين‌تر مي‌توان براي افرادي که مبتدي هستند هم امکاني را فراهم آورد تا قـادر به طراحـي سايتي زيبـا با امکاناتي ساده براي خـود باشنـد. اکثر شرکـت‌ها براي ايجاد اين‌گونـه نـرم‌افزارها بـا يکديگـر رقابت دارند تا نرم‌افـزاري را ارائـه دهند کـه از هـر نظر کامـل بوده و تمـام نيازهاي کاربران عـادي را هـم رفـع کنـد.


به همين خاطر شرکـت Blumentals نرم‌افزاري را بـا نام HTMLPad طراحي کرده است که براي طراحي سایت و ساخت وب سايت ساده به شما کمک بسياري خواهد کرد.


اين نرم‌افزار به گونه‌اي طراحي شده است که نيازي نيست کاربري که از آن استفاده مي‌کند، در زمينه برنامه‌نويسي تحت وب دانش خاصي داشته باشد. به اين ترتيب تمام افراد با کمک اين نرم‌افزار مي‌توانند طراحی سایت خود را مطابق با سليقه خود و با توجه به موضوع کاري خود طراحي کنند.


اين نرم‌افزار قالب‌هايي به صورت آماده در اختيار کاربران قرار مي‌دهد و آخرين نسخه آن بيش از 100 قالب آماده براي طراحي سايت‌ ها دارد. از بزرگ‌ترين مزايا و ويژگي‌هاي اين نرم‌افزار مي‌توان به اين مورد اشاره کرد که شما مي‌توانيد بدون اين که با زبان HTML به صورت شيءگرا آشنايي داشته باشيد به طراحي وب‌سايت بپردازيد.


شما مي‌توانيد در محيط اين نرم‌افزار به سادگي کار کنيد، به طور مثال کافي است که براي قرار دادن اجزاي مختلف صفحه خود آن‌ها را به وسيله ماوس روي صفحه مورد نظر کشيده و رها کنيد. به اين ترتيب شما مديريت بسيار قدرتمندي را روي صفحاتي که خودتان طراحي مي‌کنيد، داريد.


شما در اين نرم‌افزار مي‌توانيد تمام منوهاي مختلف موجود در صفحات وب و همچنين کليدهاي مختلف آن را به شکلي دلخواه با توجه به نياز خود پياده‌سازي کنيد. از بزرگ‌ترين مزاياي اين نرم‌افزار اين است که تنها براي افراد مبتدي طراحي نشده است و توانايي‌هاي بسياري را هم در اختيار افراد حرفه‌اي قرار مي‌دهد. به طور مثال افراد قادر هستند که هر گونه کد HTML يا جاوا اسکريپتي را در سورس صفحات وب خود قرار دهند.


اگر افـراد در ايـن زمينـه بسيـار مبتدي هستند، مي‌توانند از قالـب‌هاي آماده موجود در نرم‌افزار استفاده کنند. شمـا با استفاده از اين نرم‌افزار مي‌توانيد براي سايت خود گالري عکس و بنرهاي تبليغاتي بسازيد. علاوه بر اين براي تصاوير و عکس‌هاي موجود در صفحه اين امکان گذاشته شده است که بتوانيد به آساني آن‌ها را بچرخانيد. شما مي‌توانيد اين نرم‌افزار را از نشاني


http://www.htmlpad.net/download.php
 
بالا