• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سونی بابت مشکلات PSN در روز Christmas از کاربران عذرخواهی کرد

Mahdi Askari

مدير فنی
article_post_width_article_post_width_article_post_width_Lizard_Squad-618x330.jpg


سونی و مایکروسافت چند وقتی است که با مشکلات جدی روبه رو هستند و این مشکل در روز Christmas به اوج خود رسید.باعث و بانی این مشکل هم کسی نیست جز گروه موسوم به LIZARD SQUAD که چند وقتی است با حملات DDOS مشکلات جدی برای PSN و XBL به وجود آورده است.
هر دو سیستم با مشکلات شدیدی دست و پنجه نرم می کردند اما مشکلات PSN جدی تر بود و کاربران نمی توانستند به این سرویس متصل شده و یا با کنسول جدیدشان اکانتی تازه برای خود بسازند.
حال شرکت سونی از کاربران خود برای این مشکل عذرخواهی کرده و به کاربرانی که از قبل از روز 25 دسامبر اکانت PSN داشته اند نفری 5 روز اشتراک رایگان PS PLUS اعطا کرده است.این هدیه به صورت خودکار فعال شده و شما نیاز به انجام کار خاصی ندارید.
همچنین شرکت سونی علاوه بر این حرکت به تمامی کاربران امکان استفاده از کارت تخفیف 10% برای یکبار خرید از PLAYSTATION NETWORK را برای تشکر از صبر شکیبایی آن ها داده است.
Eric Lempel در PlayStation Blog اعلام کرد که “ما برای نشان دادن قدردانی مان از صبر و شکیبایی شما این کار را انجام دادیم”.
همچنین پلیس فردی 22 ساله را در روز 31 دسامبر 2014 دستگیر کرده و ادعا می کند این فرد در این گروه شرکت داشته است، این فرد هم اکنون در بازداشت موقت به سر می برد و در روز 10th March 2015 می تواند از زندان به قید وثیقه آزاد شود اما تا آن روز باید در زندان به سر ببرد.
 
بالا