• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

مورينيو اتهامات اتحاديه فوتبال انگليس را نپذيرفت

seyyedalireza

مدیر موقت
[h=2] ژوزه مورينيو سرمربي تيم فوتبال چلسي انگليس اتهامات اتحاديه فوتبال انگليس درباره اظهارات توهين آميز خود در شکست مقابل ساندرلند را رد کرد.

[TD="align: left"]
00944031.jpg
[/TD]تيم ساندرلند ماه گذشته يک بر صفر چلسي را شکست داد و به روند 77 بازي بدون شکست چلسي پايان داد.

پس از بازي مورينيو گفته بود به مايک دين داور بازي به سبب عملکرد خارق العاده اش تبريک مي گويم.»

او همچنين گفته بود:« و به مايک ريلي رئيس کميته داوران اتحاديه فوتبال انگليس تبريک مي گويم زيرا عملکرد او طي فصل خارق العاده بود. بنابراين به همه آنها تبريک مي گويم.»

در آن بازي روي فاريا دستيار مورينيو با مقامات بازي درگير و اخراج شد.

فاريا روز دوشنبه دو اهام اتحادي فوتبال انگليس را درباره بد رفتاري پذيرفت و راميرز هافبک چلسي نيز نيز از حضور در چهار بازي محروم شد.

در بيانيه اتحاديه فوتبال انگليس آمده است:« ژوزه مورينيو اتهام اين اتحاديه را رد کرده است و خواستار برگزاري جلسه شنود در ارتباط با اظهارات خود در پي بازي مقابل ساندرلند در روز 19 آوريل 2014 شد. »

در اين بيانيه همچنين آمده است:« ادعا شده است که اظهارات مورينيو پس از بازي رفتاري ناشايست بوده است زيرا او هويت داوران بازي را زير سوال برد. اما فاريا دستيار سرمربي چلسي اتهامات خود را پذيرفت .»

به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، اين در حالي است که مورينيو در بازي مقابل کارديف و آستون ويلا در اين فصل نيز از زمين بازي اخراج شده بود. 
بالا