• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

نتایج دیدارهای لیگ برتر انگلیس 2014-2013

seyyedalireza

مدیر موقت
گلزني دژاگه و توقف خانگي فولام
نتايج هفته سي و ششم ليگ برتر انگليس
[h=2] تيم فوتبال فولام با گلزني بازيکن تيم ملي کشورمان، در ديداري خانگي به تساوي رسيد.

[TD="align: left"]
00957118.jpg
[/TD]از هفته سي و ششم ليگ برتر انگليس؛ چهار ديدار ديگر برگزار شد که در مهم‌ترين مسابقه تيم فوتبال رده نوزدهمي فولام که اشکان دژاگه ملي‌پوش کشورمان را در اختيار دارد، در ورزشگاه خانگي خود ميزبان هال‌سيتي بود که اين مسابقه در نهايت با نتيجه تساوي 2 بر 2 خاتمه يافت.

اين ديدار از اين جهت اهميت داشت که هر دو تيم در خطر سقوط به دسته پايين‌تر قرار داشتند.

اشکان دژاگه در اين ديدار در ترکيب ثابت تيمش قرار نداشت و در ابتداي نيمه دوم وارد ميدان شد.

در اين ديدار و با آمدن دژاگه به ميدان، اين بازيکن قفل دروازه هال‌سيتي را شکست و موفق شد در دقيقه 55 براي تيمش گلزني کند تا فولام يک بر صفر پيش افتد. سه دقيقه بعد نيز آموربيه‌تا موفق شد نتيجه را 2 بر صفر کند.

اما اين پايان کار نبود و هال‌سيتي موفق شد در دقايق 75 توسط ژلاويچ و 87 توسط لانگ بازي را به تساوي بکشاند.

فولام در حالي که مي‌توانست با اين برد خانگي از منطقه خطر فرار کند، بازي برده را با تساوي عوض کرد و با اين تساوي 31 امتيازي شد و در رده هجدهم قرار گرفت تا احتمال سقوط اين تيم به دسته پايين‌تر افزايش يابد.

در ساير ديدارها نتايج زير به دست آمد: 

seyyedalireza

مدیر موقت
خستين تجريه گيگز در سمت سرمربي منچستر
پيروزي پرگل منچستريونايتد در اولدترافورد
[h=2] تيم فوتبال منچستر يونايتد در نخستين تجربه سرمربي جديد خود در ديداري خانگي به پيروزي پرگل دست يافت.

[TD="align: left"]
00034375.jpg
[/TD]در يک ديدار ديگر از هفته سي و ششم ليگ برتر انگليس، تيم فوتبال منچستر يونايتد در حالي در ورزشگاه اولدترافورد از نوريچ سيتي پذيرايي مي‌کرد که هفته گذشته روي نيمکت مربيگري خود دچار تغييرات زيادي شده بود و سران اين تيم با اخراج ديويد مويس به دليل کسب نتايج ضعيف، به طور موقت رايان گيگز بازيکن باسابقه اين تيم را به عنوان سرمربي انتخاب کرده بودند و اين اولين تجربه مربي‌گري گيگز روي نيمکت شياطين سرخ محسوب مي‌شد.

اين ديدار در نهايت با نتيجه 4 بر صفر به سود شياطين سرخ به پايان رسيد.

روني در دقيقه 41 (پنالتي) و 48 و ماتا 63 و 73 براي يونايتد در اين مسابقه گلزني کردند.

منچستر يونايتد با اين پيروزي 60 امتيازي شد و جايگاه هفتمي خود را تثبيت کرد و نوريچ با 32 امتياز در رده هفدهم باقي ماند. 

seyyedalireza

مدیر موقت
ویدیو بازی منچستر -نوریچ
[video]http://video.varzesh3.com/england/premier-league-england/%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88%D 9%86%D8%A7%D9%8A%D8%AA%D8%AF-4-0-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%8A%DA%86/[/video]
 

seyyedalireza

مدیر موقت
هفته سي‌وششم ليگ برتر انگليس
چلسي شانس قهرماني ليورپول را کم کرد
[h=2] آبي‌پوشان لندن با شکست ليورپول در ورزشگاه آنفيلد شانس اين تيم را براي کسب عنوان قهرماني ليگ برتر کم کردند.

[TD="align: left"]
00957124.jpg
[/TD]در ديداري حساس از هفته سي و ششم ليگ برتر جزيره، ليورپول صدرنشين پذيراي چلسي رده دومي بود تا به نوعي فينال زودهنگام رقابت‌هاي اين فصل رقم بخورد.

در اين ديدار دمبا با در دقيقه 45 و ويليان 93 گل‌هاي اين ديدار را وارد دروازه حريف کردند تا ضمن زنده کردن اميدهاي قهرماني چلسي، احتمال قهرماني ليورپول را نيز کاهش دهند. چلسي با اين پيروزي شمار امتيازهاي خود را به 78 رساند تا به دو امتيازي ليورپول برسد. ليورپول هم همچنان با 80 امتياز صدرنشين است.

گفتني است منچسترسيتي که در حال حاضر با 74 امتياز در رده سوم است، با توجه به آنکه دو بازي کمتر انجام داده شانس نخست کسب عنوان قهرماني به شمار مي‌رود.
 

seyyedalireza

مدیر موقت
این هم ویدیو بازی چلسی لیورپول[video]http://video.varzesh3.com/england/premier-league-england/%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%D9%84-0-2-%DA%86%D9%84%D8%B3%DB%8C/[/video]
 

seyyedalireza

مدیر موقت
سقوط فولام و کارديف، شکست خانگي منچستر
نتايج هفته سي و هفتم ليگ‌برتر انگليس

تيم فوتبال فولام که اشکان دژاگه را در اختيار دارد با قبول شکست سنگين چهار بر يک مقابل استوک سيتي به ليگ دسته يک فوتبال باشگاه هاي انگليس سقوط کرد.
[نتايج هفته سي و هفتم ليگ‌برتر انگليس]

هفته سي و هفتم ليگ برتر باشگاه هاي انگليس عصر امروز (شنبه) با برگزاري 5 ديدار همزمان پيگيري شد که در يکي از ديدارهاي مهم تيم فولام در حضور 56 دقيقه اي «اشکان دژاگه» با حساب 4 بر يک در زمين استوک سيتي شکست خورد تا با 31 امتياز در رتبه نوزدهم جدول رده بندي باقي ماند و در آستانه سقوط قرار گرفت.

به گزارش ايرنا، در اين ديدار، اشکان دژاگه هافبک ايراني و تاثير گذار فولام روي نيمکت ذخيره ها قرار داشت اما در دقيقه 34 به جاي لوييس هالتبي وارد ميدان شد و در دقيقه 75 با کارت زرد داور جريمه شد.

با اين اوصاف ديدار هفته پاياني فولام برابر کريستال پالاس که يکشنبه هفته برگزار مي شود بي تاثير است. همچنين کارديف نيز با پذيرش شکست 3 بر صفر مقابل نيوکاسل با 30 امتياز به همراه فولام سقوط کرد.

در ليگ برتر انگليس 3 تيم به ليگ دسته اول سقوط مي کنند. همچنين 3 تيم برتر به صورت مستقيم راهي مسابقات ليگ قهرمانان اروپا مي شوند و تيم چهارم جدول رده بندي نيز بايد در پلي اف به ميدان برود.

نتايج ديدارهاي عصر امروز از اين قرار است:

*استون ويلا 3 - هال سيتي يک

گل: اشلي وست وو دقيقه يک و ندرياس ويمان 41 و 45 براي استون ويلا / جوردن بوري(گل به خودي) دقيقه 28 براي هال سيتي

*منچستريونايتد صفر - ساندرلند يک

گل: سباستين لارسن دقيقه 30 براي ساندرلند

*نيوکاسل 3 - کارديف صفر

گل: شولا آمئوبي دقيقه 18، لويک رمي 87 و استيون تيلور 90 براي نيوکاسل

*استوک سيتي 4 - فولام يک

گل: پيتر اودموينگي دقيقه 30، مارکو آرناتوويچ 54، اوسامه اسيدي 73 و جاناتان واترز 82 براي استوک سيتي / ريچاردسون 801 براي فولام

*سوانسي صفر- ساوتهمپتون يک

گل: ريکي لمبرت دقيقه 90 براي ساوتهمپتون

در ديدار آغازين اين هفته نيز وستهام در زمين خود با نتيجه 2 بر صفر مقابل تاتنهام به پيروزي رسيده بود.

همچنين از ساعت 21 شنبه شب تيم اورتون در ديداري که تاثير فراواني در تعيين تيم قهرمان فصل جاري دارد به مصاف منچسترسيتي خواهد رفت.
 

seyyedalireza

مدیر موقت
تساوي چلسي و نوريچ‌ در استمفوردبريج
[h=2] تيم فوتبال چلسي در ديداري خانگي به تساوي رضايت داد تا اميدهايش براي قهرماني در ليگ برتر کمرنگ‌تر شود.

[TD="align: left"]
00957160.jpg
[/TD]در يک ديدار ديگر از هفته سي و هفتم ليگ برتر انگليس، تيم فوتبال چلسي رده سومي در ورزشگاه خانگي خود استمفوردبريج ميزبان نوريچ‌سيتي بود که در رده هجدهم و در خطر سقوط به ليگ دسته اول قرار دارد.

اين مسابقه در نهايت با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.

چلسي با اين تساوي 79 امتيازي شد و با توجه به 80 امتيازي بودن ليورپول و منچستر سيتي و يک بازي کمتر اين دو تيم، اميدهاي شاگردان مورينيو براي قهرماني در ليگ برتر بسيار کم شد.

نوريچ نيز با اين تساوي 33 امتيازي شد و در صورت پيروزي ساندرلند در ديدار عقب‌افتاده، سقوطش به ليگ دسته اول انگليس قطعي خواهد شد.
 
بالا