• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

چرا باید سفید کردن دندان انجام شود؟

drfarokhnejad

New member

به درمان سفید کردن دندان که در مطب دندانپزشکی انجام می شود، سفید کردن دندان های سمت صندلی یا بلیچینگ قدرتی گفته می شود. برخلاف درمان‌های سفیدکننده که می‌توان در خانه انجام داد، سفید کردن دندان‌های حرفه‌ای تحت شرایط نظارت دقیق انجام می‌شود تا اطمینان حاصل شود که تجربه بی‌خطر و بدون درد است.برای ارتباط با بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران اینجا کلیک کنید

زوم ® سفید کردن دندان: دندان های خود را در طول قرار ملاقات خود سفید کنید​

Dental Arts of South Jersey مفتخر است که زوم ® Teeth Whitening را برای درخشان کردن لبخند شما در حالی که در مطب ما هستید ارائه می دهد. زوم پر درخواست ترین برند حرفه ای سفید کننده دندان در آمریکا است. سفید کننده زوم دندان از یک ماده سفید کننده با غلظت بالا استفاده می کند که بدون نسخه در دسترس نیست. این یک راه سریع، موثر و بدون درد برای سفید کردن دندان است. اکثر مردم بلافاصله دندان های خود را سفید می کنند - تا هشت درجه در کمتر از یک ساعت.

پس از تأیید عدم وجود پوسیدگی یا بیماری لثه، بهداشت ما یا دندانپزشک ما در Voorhees رنگ فعلی دندان شما را ارزیابی خواهند کرد. سپس متخصص دندانپزشکی سفید کننده دندان را روی دندان های شما اعمال می کند و چراغ مخصوصی را روشن می کند تا مواد تشکیل دهنده را فعال کند. این روند راحت است و نتایج می تواند چشمگیر باشد. بهترین از همه این است که بدون دردسر است. با لبخندی سفیدتر از زمانی که وارد شدی از مطب دندانپزشکی ما بیرون می روی.

Zoom QuickPro: لاک سفید کننده حرفه ای دندان در مطب​

آیا می خواهید پس از تمیز کردن دندان های خود تا چهار درجه دندان های خود را سفید کنید؟ به سادگی از متخصص بهداشت ما در Dental Arts of South Jersey بخواهید Zoom QuickPro را اعمال کند.

Zoom QuickPro از فناوری دو لایه برای سفید کردن دندان ها استفاده می کند. ابتدا متخصص بهداشت از لاک سفید کننده دندان استفاده می کند. سپس یک لایه درزگیر اعمال می شود که در عرض چند ثانیه لاک را خشک می کند و در جای خود قفل می کند. قرار ملاقات دندانپزشکی خود را در حالی که لاک نامرئی هنوز روی دندان‌هایتان است ترک می‌کنید، و سپس از مسواک معمولی یا حوله کاغذی خود استفاده می‌کنید تا سی دقیقه بعد آن را پاک کنید و لبخند درخشان‌تری را نشان دهید.

بهتر از همه، حساسیت دندانی با QuickPro بسیار کم است زیرا لایه سیلانت مانع از نفوذ فرمول سفید کننده روی لثه های شما می شود. بیماران ما در Voorhees متوجه می شوند که QuickPro سریع، ایمن و راحت است - با نتایج فقط در 30 دقیقه.

هزینه بلیچینگ دندان چقدر است؟​

عوامل متعددی وجود دارد که هزینه سفید کردن دندان را تعیین می کند. هزینه های فردی شما شامل نوع محصولات سفید کننده دندان استفاده شده، تعداد درمان های سفید کننده مورد نیاز و هر گونه درمان بعدی است که دریافت می کنید. اگر آماده بررسی گزینه‌های سفید کردن دندان‌های خود هستید، با مطب ما با شماره 324-3361 (856) تماس بگیرید تا یک قرار ملاقات تعیین کنید. دندانپزشکان ما می توانند پس از ارزیابی وضعیت شما، برآوردی از کل هزینه شما را به شما ارائه دهند.
 
بالا