• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

چرا پیدا کردن یک روانپزشک خوب بسیار دشوار است

vianclinic

New member

1. ارائه دهندگان خدمات بهداشت روانی زیادی در شهر وجود دارد. این شهر مملو از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشت روان با انواع مدرک است. به هر حال، روانشناسی در نیویورک سابقه غنی دارد، به ویژه در حوزه روانکاوی. در حالی که این یک مزیت عمده برای زندگی در نیویورک است، می تواند جستجو را نیز خسته کننده کند.


2. بسیاری از روانپزشکان برجسته از روش های منسوخ و فاقد تنوع مراجع و رویکرد استفاده می کنند. یکی از دلایلی که مدیر ما Healthy Minds NYC را راه اندازی کرد، علاقه اش به ارائه مراقبت های روانپزشکی معاصر به گروه متنوعی از متخصصان نیویورک بود. او در دوره آموزشی خود در این شهر، متوجه شد که برخی از روانپزشکان می توانند در درمان خود بسیار سختگیرانه عمل کنند و باعث می شوند مراجعان احساس ناشناخته بودن، حمایت نکردن و در طی یک فرآیند قیف کنند. برای عمل ما مهم است که رویکردی مدرن و متناسب را در پیش بگیریم که مشتریان فردی را به بهترین نحو مورد احترام قرار دهد.

3. روانپزشکان در منهتن که بیمه نمی‌شوند ممکن است گران باشند.هزینه مراقبت می تواند یکی از سخت ترین چالش های پیدا کردن یک روانپزشک خوب در شهر باشد. روانپزشکان درون شبکه روی پانل های بیمه اغلب پر هستند یا دسترسی ضعیفی دارند. کسانی که با بیمه کار نمی کنند اغلب نرخ های بسیار بالایی دریافت می کنند. یک نکته حرفه ای این است که یک مطب روانپزشکی را بیابید که خارج از شبکه باشد اما همچنان با مزایای بیمه شما کار کند. به عنوان مثال، در Healthy Minds NYC ما با هیچ پنل بیمه ای در شبکه نیستیم. با این حال، ما به طور منظم با مزایای بیمه خارج از شبکه مشتری خود کار می کنیم و از نظر عملکردی بسیار شبیه ارائه دهنده درون شبکه شما عمل می کنیم. ما تمام ادعاهای بازپرداخت را ارسال می کنیم و فقط نرخ بیمه مشارکتی کاهش یافته ای را از شما دریافت می کنیم که هزینه ای را که شرکت بیمه شما برای مراقبت از شما پرداخت می کند در نظر می گیرد. درباره بیمه نامه های ما در اینجا به صورت آنلاین یا بیشتر بیاموزید.

4. دسترسی به روانپزشکان در مطب خصوصی دشوار است. بر خلاف پزشک مراقبت های اولیه که در زمانی که پزشکان پرستار یا دستیاران پزشک برخی از کارهای ارزیابی اولیه را برای شما انجام می دهند، وقفه های مکرر بیشتری بین تعامل با بیمار دارد، روانپزشک شما یک فروشگاه تک مرحله ای است. پزشک شما تمام کارها را مستقیماً انجام می دهد به این معنی که زمان کمی برای انجام برخی از وظایف اداری که همراه با مراقبت از بیماران است، دارد. (توجه: به همین دلیل است که هزینه ساعتی مراجعه به روانپزشک ممکن است بیشتر از آن چیزی باشد که شما عادت دارید از جیب خود به سایر پزشکان پول بدهید.) در حالی که یافتن آنها دشوار است، برخی از اقدامات گروهی مانند Healthy Minds NYC وجود دارد. و سایر مراکز مشاوره بزرگتر که کارکنان اداری اختصاص داده شده برای تماس ها و سوالات شما در زمانی که پزشک شما در جلسه است.

بنابراین، با توجه به محدودیت‌هایی که در بالا ذکر شد، چگونه می‌توانید روانپزشک معتبری را پیدا کنید که برای نیازهای خاص شما مناسب باشد؟ ما دریافته‌ایم که با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید بهترین راه را برای یافتن روان‌پزشک در نیویورک داشته باشید.
 
بالا