• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

کپی آسان CD ها و DVD های قفل دار و خش دار

گل همیشه بهار

متخصص بخش اینترنت
http://dl2.masterdl.com/hossein/CloneCD-5.3.1.4-[MasterDL.Com].rar

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید از یک سی دی یا دی وی دی کپی بگیرید، اما سی دی مورد نظر دارای قفل بوده و کپی آن انجام پذیر نباشد. در این مواقع می توانید از نرم افزارهای شکستن قفل استفاده کنید. تعداد این نرم افزار ها کم نبوده و ما می خواهیم نرم افزار مناسبی را در این زمینه به شما معرفی کنیم.
CloneCD نام نرم افزاری است که به شما این امکان را می دهد تا از فایل های صوتی، تصویری و هر نوع اطلاعات دیگر خود کپی بگیرید. این نرم افزار می تواند با چند کلیک ساده، تقریبا از هر نوع سی دی کپی بردارد. کپی گرفتن این نرم افزار مختص سی دی ها نبوده و این برنامه امکان کپی گرفتن از فرمت های مختلف دی وی دی همچون DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD+R Dual Layer und DVD-RAM را خواهد داشت. این نرم افزار قدرتمند اولین برنامه ای است که از تکنولوژی Raw-Mode جهت کپی گرفتن استفاده می کند. در واقع به کمک این نرم افزار می توانید بدون نیاز به فایل های ASPI درایوهای سی دی و دی وی دی خود را شناسایی کنید. همچنین می توانید از سی دی های خش دار خود کپی بگیرید. از دیگر امکاناتی که این نرم افزار در اختیار کاربران خود قرار می دهد امکان رایت ایمیج هایی است که توسط نرم افزار AnyDVD ایجاد شده اند. شما می توانید سرعت کپی لوح های فشرده خود را طبق روش خواندن تنظیم نمائید. این برنامه قادر است سکتورهای ضعیف را بازسازی نموده تا کیفیت سی دی کپی شده شما افزایش یابد. پشتیبانی از فرمت های استاندارد ISO و UDF از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد. به کمک این نرم افزار می توانید به راحتی و با چند کلیک ساده عملیات کپی برداری از سی دی و دی وی دی قفل دار خود را آغاز نمائید. این نرم افزار از معدود برنامه هایی می باشد که چنین امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد. کپی سی دی های صوتی به صورت اوریجینال از دیگر کارهایی است که این نرم افزار برای شما انجام می دهد. رابط کاربری ساده این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران در سطوح مختلف بتوانند به آسانی از آن استفاده نمایند. پشتیبانی از زبان شیرین فارسی از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد. در این نسخه شاهد رفع مشکلات نرم افزار در نسخه های قبل خواهید بود. این نرم افزار از نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ۷ پشتیبانی می کند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار CloneCD 5.3.1.4:
- کپی آسان از سی دی ها و دی وی دی های قفل دار
- نخستین نرم افزار استفاده کننده از تکنولوژی Raw-Mode در کپی
- شناسایی درایوهای سی دی و دی وی دی بدون نیاز به فایل های ASPI
- امکان رایت ایمیج های ایجاد شده توسط نرم افزار AnyDVD
- قابلیت تنظیم سرعت کپی سی دی و دی وی دی
- پشتیبانی از فرمت های استاندارد ISO و UDF
- شناسایی و بازسازی سکتورهای ضعیف
- قابلیت کپی از انواع دی وی دی DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD+R Dual Layer, DVD-RAM
- امکان کپی سی دی های صوتی بصورت اوریجینال
- پشتیبانی از زبان شیرین فارسی
- امکان کپی گرفتن از سی دی های خش دار و صدمه دیده
- رفع مشکلات نسخه های قبلی نرم افزار در این نسخه
- قابل نصب بر روی نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ۷
- محیط کاربری ساده و استفاده آسان توسط تمامی کاربران


http://dl2.masterdl.com/hossein/CloneCD-5.3.1.4-[MasterDL.Com].rar
رمز : www.masterdl.com
 
بالا