• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

آغاز پيش فروش تندر90 پارس خودرو و قيمت‌هاي جالب آن!

maksemos

متخصص بخش خودرو
پيش فروش سوم تندر 90 شركت پارس خودرو آغاز شد.
اين پيش فروش براي خودروهاي E0 كولر دار، E1Cp و E2LP (فول‌آپشن) خواهد بود كه پيش پرداختي كه لازم است به هنگام ثبت نام براي هر يك از خودروها پرداخت شود، به ترتيب 7، 7.5 و 8 ميليون تومان به مشابه پيش فروش دوم خواهد بود و زمان تحويل خودروها نيز از آذرماه تا اسفند ماه بسته به نوع خودروي ثبت نامي است. مابقي قيمت خودرو نيز در زمان تحويل پرداخت خواهد شد.
با توجه به پيش فروش دوم پارس خودرو براي تندر90 اين شركت به اين نتيجه رسيد كه ظرفيت توليد بيشتري دارد و در پيش فروش اخير قصد دارد تا حدود شش هزار دستگاه انواع خودرو تندر 90 را پيش فروش كند كه البته دستور اين كار نيز به نمايندگي‌هاي گروه سايپا ابلاغ شده است.
البته با توجه به اينكه پيشنهاد خودروسازان مبني بر افزايش قيمت تندر90 به وزارت صنايع اعلام شده، اين وزارتخانه هنوز تكليف قيمت نهايي را مشخص نكرده است ولي با اين وجود به گفته يكي از مسئولان شركت پارس‌خودرو قيمت‌ها تقريبا مشخص شده و قيمت نهايي تندر 90 فول آپشن و E1CP به ترتيب 14 و 12 ميليون تومان است.
از پيش فروش دوم شركت پارس خودرو نيز حدود 10 هزار نفر استقبال كردند كه حدود 70 درصد از تقاضاها مربوط به تندر90 مدل E2 فول آپشن (E2+ LP) بوده است و بقيه مربوط به مدل‌هاي E0 كولر دار و E1CP بوده است
 
بالا