• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

احتمال فیس لیفت ماکسیما!

maksemos

متخصص بخش خودرو
وي با بيان اينكه در‌حال‌حاضر پارس خودرو براي توليد ماكسيما با شركت نيسان ژاپن قرارداد دارد گفت: تا زماني كه اين قرارداد به پايان نرسد مونتاژ ماكسيما ادامه خواهد يافت و اگر نيسان تمايلي به ادامه همكاري در اين زمينه نداشت آنگاه ماكسيما از خط توليد پارس خودرو حذف مي‌شود.
او همچنين در زمينه جايگزين ماكسيما در صورت توقف توليد تاكيد كرد: كار گروهي با نام تعيين استراتژي محصول در پارس خودرو وجود دارد كه جايگزيني، فيس ليفت و حتي واردات محصولات جديد در حوزه اختيارات آنها بوده و تصميم‌گيري در زمينه جانشين ماكسيما نيز از اين قاعده مستثني نيست.
اظهارات اين منبع آگاه در شرايطي است كه برخي شنيده‌ها از اختصاص خط توليد ماكسيما به مگان كه هم اكنون با تيراژ نسبتا پاييني در اين شركت در حال مونتاژ است خبر مي‌دهد به نحوي كه گويا پارس خودرويي‌ها قصد دارند تيراژ اين محصول روز رنو فرانسه را بالا برده و به نوعي آنرا جايگزين نماينده لوكس نيسان كنند.
اما اين منبع آگاه با رد اين گمانه‌زني اظهار داشت: اگر روزي مونتاژ ماكسيما در پارس خودرو متوقف شود قطعا خودرويي هم تراز قيمت آن به خط توليد شركت راه خواهد يافت در حالي كه مگان از اين شرط برخوردار نبوده و جايگزين ماكسيما نخواهد شد.
وي ادامه داد: هم اكنون كار گروه شركت در حال بررسي مونتاژ فيس ليفت شده ماكسيما بوده و با توجه به موافقت نيسان احتمالا از سال آينده ماكسيماي فيس ليفت شده در پارس خودرو به مونتاژ رسيده و به بازار عرضه مي‌شود.
اين اظهارات در حالي است كه ماكسيما معمولاً در رده بندي كيفي خودروهاي توليد داخل در صدر جدول قرار گرفته و هم اكنون بازار مناسبي را در كشور دارد.
 
بالا