• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

انصاري‌فرد: مدافعان ما هيچ تقصيري ندارند

khorde-shishe

متخصص بخش فوتبال
[h=2]مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: اگر سومين گل هم براي تراکتورسازي سه امتيازي بود، لذت عجيبي برايم داشت.

[TD="align: left"]
00945595.jpg
[/TD]
کريم انصاري‌فرد در مورد تساوي مجددا خانگي مقابل ملوان اظهار داشت: ما مثل بازي‌هاي گذشته بازي قابل قبولي را در مقابل ملوان به نمايش گذاشتيم و مستحق گرفتن سه امتياز مقابل اين تيم بوديم اما متاسفانه بدشانسي‌ باز هم گريبان‌گير ما شد.

به گزارش فارس،وي افزود: ما در يکسري از بازي‌هاي خارج از خانه که گرفتن امتياز کامل آن ساده نيست، تيم‌هاي بزرگي را مانند ذوب‌آهن، سپاهان و حتي صبا را شکست داديم اما متاسفانه در داخل خانه امتيازهاي بدي را از دست مي‌دهيم.

وي خاطر نشان کرد: انشاالله در نشستي بين کادر فني و بازيکنان در يک جلسه فني و آناليز حريفان مشکل بازي‌هاي خانگي را به زودي حل مي‌کنيم و اين طلسم را مي‌شکنيم تا مقابل هوادارانمان که حقشان شادي در خانه است را بدهيم. به نظرم حيف است که ما تيم‌هاي بزرگي را ببريم اما مقابل ملوان و برخي ديگر از تيم‌ها در خانه خود امتيازها را مفت از دست بدهيم. البته قصد ما بي‌احترامي به تيم‌هايي مثل ملوان و مس نيست و فقط مي‌خواهم بازي‌هاي داخل و خارج از خانه را با اين حرفها مقايسه کنم.

انصاري‌فرد در مورد زدن سومين گلش براي تراکتورسازي نيز گفت: همانطور که مي‌دانيد سه هفته اول ليگ برتر را به دليل کارت بازي از دست دادم اما خيلي دوست داشتم که سومين گلم براي تراکتور سه امتيازي باشد ولي اين اتفاق نيفتاد که شايد جز بدشانسي من است. نمي‌دانم آيا آمار سه پاس گل و زدن سه گل رضايت هواداران تراکتورسازيد را جلب کرده يا خير اما مطمئن باشيد در بازي‌هاي بعدي بيشتر تلاش خواهم کرد تا باز هم تاثير گذار باشد.

انصاري‌فرد در پايان درباره مشکل گل خوردن تراکتورسازي نيز تاکيد کرد: بدشانسي‌هاي عجيبي مي‌آوريم اما مدافعان ما هرگز مقصر نيستند چون آنها خيلي زحمت کشيدند به يک باره به شکل عجيبي در بازي مقابل ملوان توپ مقابل پاي مازيار زارع افتاد و بازي را به تساوي کشاند اما نبايد به فکر اين مسائل باشيم و بايد هر چه سريعتر با يک برد در زمين خودمان اين پرونده را ببنيدم تا خيالمان راحت شود. 
بالا