• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

تابش: رضايت‌نامه جباري را صادر نکرديم

khorde-shishe

متخصص بخش فوتبال
[h=2]قائم مقام باشگاه سپاهان از صادر نکردن رضايت‌نامه مجتبي جباري خبر داد و گفت: نهايتا هيچ توافقي براي جدايي قطعي او از سپاهان صورت نگرفته و جباري فعلا در مرخصي طولاني‌مدت بسر مي‌برد.

[TD="align: left"]
00031575.jpg
[/TD]
مسعود تابش به دنبال ابراز تمايل برخي باشگاه‌ها براي جذب مجتبي جباري، در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، از صادر نشدن رضايتنامه اين بازيکن خبر داد و اظهار کرد: نهايتا پس از جلساتي که با اين بازيکن داشتيم هيچ توافقي براي جدايي قطعي مجتبي جباري صورت نگرفت و طبيعتا رضايت‌نامه اين بازيکن هم هنوز صادر نشده است. از نظر ما جباري به مرخصي رفته و اين مرخصي طولاني است، بنابراين او فعلا نمي‌تواند به هيچ باشگاهي برود.

وي در پاسخ به اينکه مرخصي جباري قرار است تا نيم‌فصل دوم ليگ به طول انجامد نيز گفت: فعلا که او در مرخصي است و ممکن است او از نيم‌فصل به تيم سپاهان ملحق شود اما آنچه مسلم است او هنوز از باشگاه سپاهان جدا نشده است.

قائم مقام باشگاه سپاهان درباره موضوع انتخاب مديرعامل جديد باشگاه نيز به ايسنا گفت: براي انتخاب مديرعامل هيچ عجله‌اي نيست. باشگاه سپاهان سيستم و ساختار مشخصي دارد و کارش بدون وقفه انجام مي‌شود. جابجايي اشخاص خللي در روند اين سيستم ايجاد نمي‌کند و مجموعه سپاهان مي‌خواهد سر فرصت مديري را انتخاب کند که حداقل 5 سال در باشگاه کار کند.

وي از انتخاب مديرعامل سپاهان در تعطيلات نيم‌فصل خبر داد و گفت: بهترين زمان براي بررسي‌هاي بيشتر و انتخاب مديرعامل تعطيلات نيم‌فصل ليگ است که فشردگي کارها کمتر مي‌شود. البته نه رييس کارخانه فولاد مبارکه و نه هيات مديره باشگاه هنوز هيچ گزينه مشخصي براي اين مسووليت اعلام نکردند.

تابش در پاسخ به اينکه آيا عليرضا رحيمي که گفته شده همچنان عضو هيات مديره باشگاه باقيمانده، پس از استعفايش در جلسات اين هيات شرکت داشته يا خير نيز خاطرنشان کرد: خير او هنوز در جلسه‌اي شرکت نکرده است. البته رحيمي در تهران اقامت دارد و خانواده‌اش را هم به اصفهان نياورده بود. رحيمي از ما جدا نشده و عضوي از خانواده سپاهان است.

وي درباره پي‌گيري‌ حقوقي سپاهان در موضوع اتهام‌هاي داوري نيز تصريح کرد: بخش حقوقي باشگاه در حال انجام پي‌گيري‌هاي لازم است اما قصد نداريم آنها را رسانه‌اي کنيم. ما تمرکزمان را روي مسايل ديگري گذاشتيم، به طور مثال در انديشه هرچه آماده‌تر شدن آرش افشين و يعقوب کريمي که با مصدوميت‌هايي مواجه بودند نيز هستيم. قطعا با اضافه شدن کامل اين بازيکنان به ترکيب سپاهان، قدرت فوق‌العاده بيشتري خواهيم داشت.

قائم مقام باشگاه سپاهان در پاسخ به اينکه آيا براي خاتمه دادن به مشاجره لفظي زلاتکو کرانچار و علي دايي وارد عمل مي‌شويد نيز به ايسنا گفت: شروع اين قضيه از طرف کرانچار نبود! دايي در نشست خبري صحبت‌هايي را مطرح کرد و نهايتا آيا درست است صحبت از تعادل نداشتن سرمربي سپاهان به ميان بياورند؟! تا حالا کسي در سپاهان هنگام تمرينات، بازي‌ها يا مکان‌ها و مواقع ديگر هيچ عدم تعادلي از کرانچار نديده است! اتفاقا او مربي است که تاکنون بعد از برد و باخت‌ها تعادلش را از دست نداده است!

وي با بيان اينکه با باشگاه ذوب‌آهن براي تقسيم تماشاگرانشان در استاديوم فولادشهر توافق کرده‌اند، افزود: ما ماجراي ميان کرانچار و دايي را تمام شده مي‌دانيم. باشگاه سپاهان به هيچ وجه اهل حاشيه نيست و به طور مثال همواره داربي‌هاي خوبي در اصفهان ميان سپاهان و ذوب‌آهن برقرار مي‌شود. حتي با مسوولان ذوب‌آهن توافق کرديم که هنگام داربي سهم تماشاگران هر کدام از دو تيم، نيمي از سکوهاي استاديوم باشد.

تابش در پايان گفت: در ماه‌هاي اخير نيروهاي زيادي در سپاهان جابجا شده يا تغيير کرده‌اند اما روال عادي کار ادامه داشته است. تمام تيم‌هاي مجموعه ما با قدرت به کارشان ادامه مي‌دهد و غير از هند بال که بخاطر رفتار فدراسيون هندبال موقتا قصد بازي در ليگ را ندارد، ساير تيم‌هاي ما در رقابت‌هاي باشگاهي حضوري فعال دارند. 
بالا