• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

زيني‌زاده: نگراني جلالي دغدغه ما هم است

khorde-shishe

متخصص بخش فوتبال
[h=2] مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: ناراحتي و نگراني جلالي دغدغه ما هم بوده و براي ظرفيت سازي روي سکوها تلاش خواهيم کرد.

[TD="align: left"]
00945417.jpg
[/TD]حميد زيني‌زاده در مورد ابراز ناراحتي مجيد جلالي از فشارهايي که در تبريز روي تراکتورسازي وجود دارد، اظهار داشت: ما هم دقيقا همان ناراحتي و نگراني جلالي را داريم و اين شرايط براي ما هم قابل قبول نيست. همه بايد از تراکتورسازي حمايت کنند؛ از تماشاگران گرفته تا گزارشگر استاني، صدا و سيما و رسانه‌ها. همه بايد اين نگاه را در حمايت از تيم استان خود داشته باشند اما متاسفانه نمي دانيم چه اتفاقي افتاده که شاهد اين شرايط نيستيم.

به نقل از تسنيم، وي ادامه داد: هواداران بايد تا دقيقه 90 از تيم حمايت کنند اما برخي از دقيقه 30 به بعد در حال تضعيف تيم هستند و ما هم نارضايتي جلالي از اين مسئله را حس مي‌کنيم. سايپا را در شرايطي شکست داديم که مدتي بود مقابل اين تيم در تبريز برد نداشتيم اما بازيکنان ما زير فشار روحي و رواني سايپا را شکست دادند و اين يعني آنکه ما بايد به آنها پاداش دهيم و حمايت کنيم.

زيني‌زاده تصريح کرد: اطمينان دارم اگر روند فعلي تراکتورسازي ادامه پيدا کند کمترين شکست و گل خورده را در کارنامه خواهيم داشت و به بازيکنان هم گفتم که برد سايپا به ما کمک خواهد کرد تا از اين پس روند تساوي‌هاي ما تبديل به برد شود. ديدار هفته آينده مقابل صباي قم براي تراکتورسازي حساسيت بالايي دارد چرا که در جدول نزديک به يکديگر هستيم و سه امتياز اين ديدار در شرايط حداقلي موقعيت فعلي را تثبيت کرده و در شرايط حداکثري ما را به رده دوم جدول مي‌رساند.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي خاطرنشان کرد: از هواداران و رسانه‌ها مي‌خواهم تيم را حمايت و تشويق کنند و باشگاه هم برنامه دارد تا ظرفيت سکوها را بالاتر ببرد و تلاش هواداران را در حمايت از تيمشان ارتقا دهد.

زيني زاده درباره اينکه سرمربي و برخي بازيکنان تيم نسبت از شعار بي غيرت تماشاگران ناراحت شده‌اند گفت: چنين شعاري نبوده تنها عده‌اي از هواداران سرمربي سابق تيم را تشويق کردند که آن هم به خاطر عاطفي بودن تماشاگران تراکتورسازي است اما نبايد اين رفتار انجام شود چرا که قرار نيست يک تيم در همان دقايق اول بازي به گل برسد و دقيقه 90 هم جزيي از فوتبال است.

وي با اشاره به اينکه جلالي براي ناراحتي از فضاي فعلي حق دارد، گفت: علاوه بر هواداران، مديريت و هيئت مديره باشگاه از کادر فني حمايت خواهند کرد. مجيد جلالي به کارش ادامه خواهد داد و همانطور که گفته بودم ما شرايط تيم را به اتفاق گروه فني تيم اين هفته بررسي خواهيم کرد.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي درباره بحث تقويت کادر فني تراکتورسازي گفت: هرگونه تقويت کادر فني يا بازيکنان تيم با نظر جلالي انجام خواهد شد. هنوز سهميه جذب بازيکن آسيايي و خارجي تيم ما خالي است و در صورت نياز کادر فني بازيکنان مورد نظر را جذب خواهيم کرد.

زيني زاده با اشاره به اينکه تراکتورسازي در کنار استقلال کمترين شکست را داشته و از جمله تيم هايي است که کمترين گل خورده را دارد افزود: اين موضوع نشان مي دهد که تيم ما خط دفاعي منسجم و مستحکمي دارد و در هفته هاي آينده با بازگشت بازيکنان مصدوم خط حمله ما نيز قدرت تهاجمي بيشتري پيدا خواهد کرد.

وي درباره زمان حضور بازيکنان تستي خارجي در تمرينات تراکتورسازي گفت: اين بازيکنان که از کشورهاي آفريقايي هستند، دوشنبه يا سه شنبه به تمرين خواهند آمد تا زير نظر کادر فني تست دهند.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي درباره اينکه گفته بود قرار است يک بازيکن آفريقايي با سابقه بازي در بنيادکار ازبکستان به تراکتورسازي بيايد، تاکيد کرد: جذب اين بازيکن منتفي شده است.

زيني زاده در پايان گفت: از تمامي رسانه‌هاي استاني و کشوري درخواست دارم در فرهنگ سازي و بالا بردن ظرفيت سکوها و تماشاگران نقش بيشتري ايفا کنند. 
بالا